Namiot karpiowy Universal Brolly Mikado

OCENA:
4.1/5 (ocen: 15)
 
Konstrukcja naszego brolly została wzmocniona przednimi sztycami na uniwersalnych gwintach, tak aby był jeszcze bardziej stabilny. Wyposażony w moskitierę zarówno na przednim jak i tylnym panelu, daje perfekcyjną wentylację latem i poprawia widoczność z wewnątrz. W komplecie zapinany na suwaki przedni panel, zamykający całość konstrukcji w pełnoprawny namiot. Testowany przez nas zarówno na rodzimych, środkowo-europejskich wodach jak i...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 944,84 zł

Koszt dostawy Wysyłka GRATIS!

Model rozmiar Dostępność Cena
IS14-R450 60 cali
do 7 dni roboczych
944,84 zł
Dodać Odejmować

Konstrukcja naszego brolly została wzmocniona przednimi sztycami na uniwersalnych gwintach, tak aby był jeszcze bardziej stabilny. Wyposażony w moskitierę zarówno na przednim jak i tylnym panelu, daje perfekcyjną wentylację latem i poprawia widoczność z wewnątrz. W komplecie zapinany na suwaki przedni panel, zamykający całość konstrukcji w pełnoprawny namiot. Testowany przez nas zarówno na rodzimych, środkowo-europejskich wodach jak i kamienistych brzegach np. w Hiszpanii, Universal brolly szybko stał się numerem jeden wśród naszych testerów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Akcesoria karpiowe

Podobne produkty: 

Akcesoria karpiowe Mikado

2016-02-16
SUPER WYKONANIE . PLUS ZA DWA PANELE PRZEDNIE - JEDEN Z MOSKITIERĄ , DRUGI PEŁNY Z OKNAMI I WEJŚCIEM . A PRZEDE WSZYSTKIM DUŻY PLUS ZA MOSKITIERĘ Z TYŁU NAMIOTU - OCZYWIŚCIE MOŻNA JĄ ZASŁONIĆ - KONKURENCJA ROBI TAKIE BROLLY , ALE ZA KWOTĘ PONAD TYSIĄC . NAPRAWDĘ TO BROLLY JEST DUŻE - DWA FOTELE SPOKOJNIE SIĘ ZMIESZCZĄ .
Włodzimierz M, Siedlce

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: