Ten produkt nie jest już dostępny

Kosz wyczynowy Mikado

OCENA:
4.5/5 (ocen: 41)
 
Kosze i platformy to niezbędne atrybuty wyczynowego wędkarstwa spławikowego. Pozwalają na doskonałą organizację stanowiska wędkarskiego. Dzięki odpowiednio ustawionej platformie z koszem i pozostałymi akcesoriami wędkarz ma cały swój arsenał w zasięgu ręki, co jest szczególnie ważne podczas zawodów wędkarskich. Dodatkowo kosze pozwalają na przechowywanie niezbędnych podczas wędkowania akcesoriów jak zapasowe spławiki, haczyki, wypychacze...

czytaj więcej »

Model wersja Dostępność Cena
AMW-SB001A standard
brakbrak
---

Kosze i platformy to niezbędne atrybuty wyczynowego wędkarstwa spławikowego. Pozwalają na doskonałą organizację stanowiska wędkarskiego. Dzięki odpowiednio ustawionej platformie z koszem i pozostałymi akcesoriami wędkarz ma cały swój arsenał w zasięgu ręki, co jest szczególnie ważne podczas zawodów wędkarskich.

Dodatkowo kosze pozwalają na przechowywanie niezbędnych podczas wędkowania akcesoriów jak zapasowe spławiki, haczyki, wypychacze czy gruntomierze lub śruciny ołowiane. Doczepiane pojemniki służą do przetrzymywania zanęt i przynęt używanych w czasie wędkowania. Wygodna platforma z regulowanymi nóżkami pozwala na bezpieczne i wygodne łowienie w najtrudniejszym terenie. Niezaprzeczalne zalety stosowania koszów i platform dostrzegają coraz większe rzesze wymagających wędkarzy zajmujących się amatorskim połowem ryb spokojnego żeru.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Akcesoria spławikowe

Podobne produkty: 

Akcesoria spławikowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: