Ten produkt nie jest już dostępny

Pas biodrowo-barkowy Salix Alba

OCENA:
4.4/5 (ocen: 43)
 
Pas biodrowo-barkowy z trzema kieszeniami. Każdy model zaopatrzony jest w dopinane szelki umożliwiające noszenie zasobnika na piersiach w trakcie brodzenia we wodzie.  Jedna z kieszeni wyposażona jest we woreczki strunowe na przynęty plastikowe. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie oraz na wcześniej testowane przez wędkarzy ergonomiczne wzornictwo. Używamy wyłącznie najwyższej jakości tkanin, taśm,...

czytaj więcej »

Model wymiary Dostępność Cena
1087 53x20x6
brakbrak
---

Pas biodrowo-barkowy z trzema kieszeniami. Każdy model zaopatrzony jest w dopinane szelki umożliwiające noszenie zasobnika na piersiach w trakcie brodzenia we wodzie.  Jedna z kieszeni wyposażona jest we woreczki strunowe na przynęty plastikowe.

W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie oraz na wcześniej testowane przez wędkarzy ergonomiczne wzornictwo. Używamy wyłącznie najwyższej jakości tkanin, taśm, zamków, klamer i innych surowców. Ponieważ nasze produkty są projektowane przez wędkarzy dla wędkarzy to mamy nadzieję że kazdy z Państwa znajdzie dla siebie coś co z przyjemnościa będzie używał w trakcie wedkarskich wypraw.

Producent: 

Salix Alba

Kategoria: 

Pokrowce

Podobne produkty: 

Pokrowce Salix Alba

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: