Ten produkt nie jest już dostępny

Kula wodna czerwona Jaxon

OCENA:
4.5/5 (ocen: 19)
 
Kula wodna  z 4 czterema otworami do napełniania wodą. Kulę wodną napełniamy ilością wody zależną od odległości rzuty jaką chcemy osiągnąć. Kula wodna świetnie sprawdzi się w miejscach gdzie mamy do czynienia z bardzo ostrożnymi rybami, których nie możemy przechytrzyć tradycyjnymi metodami połowu z gruntu. Kula wodna pozwoli nam zaprezentować kawałek chleba, który spływa  naturalnie po powierzchni wody wraz z nurtem. Do kuli przywiązujemy...

czytaj więcej »

Model ilość w opakowaniu [szt.] kolor rozmiar Dostępność Cena
AC-4080M 2 czerwony M
brakbrak
---

Kula wodna  z 4 czterema otworami do napełniania wodą. Kulę wodną napełniamy ilością wody zależną od odległości rzuty jaką chcemy osiągnąć. Kula wodna świetnie sprawdzi się w miejscach gdzie mamy do czynienia z bardzo ostrożnymi rybami, których nie możemy przechytrzyć tradycyjnymi metodami połowu z gruntu. Kula wodna pozwoli nam zaprezentować kawałek chleba, który spływa  naturalnie po powierzchni wody wraz z nurtem.

Do kuli przywiązujemy przypon około 30- 50 cm, który spływa swobodnie za naszą kulą. Wielkość ryb jakie możemy przechytrzyć tą metodą może nas miło zaskoczyć. Dorodne karpie, jazie czy klenie będą teraz w naszym zasięgu dzięki prostej metodzie, która pozwoli nam łowić ryby pobierające pokarm z powierzchni wody. Zacinamy w przypadku, kiedy kula wykonana nienaturalny ruch lub zaobserwujemy zebranie naszej przynęty przez rybę.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Akcesoria karpiowe

Podobne produkty: 

Akcesoria karpiowe Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: