Ten produkt nie jest już dostępny

Winda trollingowa Expert Traper

OCENA:
4.4/5 (ocen: 5)
 
Winda trollingowa Expertposiada uchwyt do wędziska o średnicy 40mm, z regulacją kąta nachylenia oraz obrotową głowicą o zakresie 360 stopni. Bęben z 50 metrową nierdzewną linką stalową, linka zakończona agrafką z krętlikiem, wyposażono w regulowany docisk, zapobiegający splątaniu zestawu w czasie spuszczenia. Opuszczenie kuli z przynętą odbywa się prze odkręcenie korbki w lewą stronę.Licznik umieszczony w widocznym miejscu, wskazuje...

czytaj więcej »

Model długość [cm] Dostępność Cena
85002 60
brakbrak
---

Winda trollingowa Expertposiada uchwyt do wędziska o średnicy 40mm, z regulacją kąta nachylenia oraz obrotową głowicą o zakresie 360 stopni. Bęben z 50 metrową nierdzewną linką stalową, linka zakończona agrafką z krętlikiem, wyposażono w regulowany docisk, zapobiegający splątaniu zestawu w czasie spuszczenia.

Opuszczenie kuli z przynętą odbywa się prze odkręcenie korbki w lewą stronę.Licznik umieszczony w widocznym miejscu, wskazuje dokładnie, ile metrów pod łodzią jest przynęta. Pomiar licznika obejmuje zakres do 999m. Ramię windy o długości 60cm, wykonane jest ze stali nierdzewnej o grubości 22mm. Na jego końcu umieszczony jest obrotowy bloczek. Demontaż windy z łodzi odbywa się przez odciągnięcie zasuwy.

Producent: 

Traper

Kategoria: 

Windy trollingowe

Podobne produkty: 

Windy trollingowe Traper

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: