Ten produkt nie jest już dostępny

Coneheads - dociążenia muchowe Vision FlyFishing

OCENA:
4.8/5 (ocen: 4)
 
Coneheads stosowane są w celu polepszenia zatapialności naszych much. Ponadto mucha obciążona punktowo z przodu pracuje w wodzie bardziej agresywnie od much zatapianych jedynie samym tonącym przyponem lub linką co często podnosi jej łowność. Gdy woda jest głęboka i bardzo zimna zalecamy stosowanie Coneheads FD które są dostępne w czterech kolorach i dwóch wielkościach. Jak wszystkie produkty FD przeznaczone do much tubowych, Coneheads FD...

czytaj więcej »

Model kolor masa [g] średnica [mm] Dostępność Cena
FD130605FL orange 5 6
brakbrak
---
FD130623AFL CHARTREUSE 5 6
brakbrak
---
FD130660 Gold 5 6
brakbrak
---
FD130661 silver 5 6
brakbrak
---

Coneheads stosowane są w celu polepszenia zatapialności naszych much. Ponadto mucha obciążona punktowo z przodu pracuje w wodzie bardziej agresywnie od much zatapianych jedynie samym tonącym przyponem lub linką co często podnosi jej łowność. Gdy woda jest głęboka i bardzo zimna zalecamy stosowanie Coneheads FD które są dostępne w czterech kolorach i dwóch wielkościach. Jak wszystkie produkty FD przeznaczone do much tubowych, Coneheads FD pasują idealnie do tub 1,8mm, ponieważ posiadają nawierty o średnicy 2mm. Są bardzo proste w montażu. Montuje się je po wykonaniu muchy, zakrywając nimi główkę. Następnie zabezpieczamy go przez przytopienie cienkiej rurki i wszystko gotowe.

Coneheads FD są wykonane techniką cyfrowej obróbki dzięki czemu mają znacznie większą wagę od ich blaszanych odpowiedników. Są frezowane z mosiężnych prętów a cyfrowa technologia zapewnia dokładność i powtarzalność każdego egzemplarza.

Sprzedawane są w paczkach po 10 sztuk.

Producent: 

Vision FlyFishing

Kategoria: 

Akcesoria muchowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: