Ten produkt nie jest już dostępny

Włosie królika Happy Rabbit Fiery Brown Vision FlyFishing

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Happy Rabbit różni się od pospolitych królików przede wszystkim tym, że uszczęśliwia każdego kto wykona z niego pierwszą muchę. Dlaczego? Posiada krótkie (ok.2-2,5cm), błyszczące lecz bardzo gęste  włosie, piękne pełne kolory i przynajmniej dwa razy cieńszą i miększą skórkę od powszechnie dostępnych królików na rynku. Happy Rabbit pochodzi z Andaluzji. Oferujemy go w jednym kawałku nie pociętym w paski. Dzięki temu możesz sam przygotować...

czytaj więcej »

Model kolor wymiary Dostępność Cena
0218A Fiery Brown 13 x 8 cm
brakbrak
---

Happy Rabbit różni się od pospolitych królików przede wszystkim tym, że uszczęśliwia każdego kto wykona z niego pierwszą muchę. Dlaczego? Posiada krótkie (ok.2-2,5cm), błyszczące lecz bardzo gęste  włosie, piękne pełne kolory i przynajmniej dwa razy cieńszą i miększą skórkę od powszechnie dostępnych królików na rynku.

Happy Rabbit pochodzi z Andaluzji. Oferujemy go w jednym kawałku nie pociętym w paski. Dzięki temu możesz sam przygotować odpowiedniej długości i szerokości zonkera. Polecamy szczególnie wycinanie lekko trójkątnego kształtu co znakomicie podnosi efektywność pracy przynęty w wodzie.

Producent: 

Vision FlyFishing

Kategoria: 

Materiały muchowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: