Ten produkt nie jest już dostępny

Naturalne pióra grizzly z szyi koguciej Vision FlyFishing

OCENA:
4.8/5 (ocen: 4)
 
Naturalne pióra grizzly z szyi koguciej, które nie mieszczą się w pozostałych kategoriach kolorystycznych. Najczęściej spotykamy z trzema typami ubarwienia kapek. • 1. Ciemny grizzly z wstawkami kilku piór ciemniejszego badgera, pasek ciemnych piór wzdłuż stosiny i niekiedy na końcach • 2. Ciepła odmiana grizzly w której obok ciemnych pasków występuje delikatne kremowo – imbirowe przybarwienie. • 3. Pióra w czarne oraz jasno...

czytaj więcej »

Model kolor Dostępność Cena
91357 różne
brakbrak
---

Naturalne pióra grizzly z szyi koguciej, które nie mieszczą się w pozostałych kategoriach kolorystycznych. Najczęściej spotykamy z trzema typami ubarwienia kapek.

  • 1. Ciemny grizzly z wstawkami kilku piór ciemniejszego badgera, pasek ciemnych piór wzdłuż stosiny i niekiedy na końcach
  • 2. Ciepła odmiana grizzly w której obok ciemnych pasków występuje delikatne kremowo – imbirowe przybarwienie.
  • 3. Pióra w czarne oraz jasno i ciemno brązowe (czasem jasno kremowe) paski podobne do bardzo trudno osiągalnych kapek cree. 

Trzeba zaznaczyć, że są to ubarwienia bardzo indywidualne i dwie kapki w typie na przykład trzecim mogą się od siebie wyraźnie różnić. Mimo to pióra zachowują swoje wysokie parametry, a odmienne ubarwienie pozwala na konstruowanie specyficznych trudno powtarzalnych wzorów much. Szczególnie ciekawie prezentują się jako skrzydła w rozmaitych stremerach. Bardzo ciekawe również gdy nawijamy nich jeżynki much suchych, na przykład z typu trzeciego dobrze wychodzi mucha Adams oraz imitacje różnych chruścików. W zasadzie konstruuje się z nich różne rodzaje much opisanych już we wszystkich wersjach grizzly. 

Producent: 

Vision FlyFishing

Kategoria: 

Materiały muchowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: