Ten produkt nie jest już dostępny

Katapulta Power Guard Mini 2 modele FOX

OCENA:
4.3/5 (ocen: 3)
 
Proca Power-Guard Mini Distance oraz Multi Bait przeznaczona jest do precyzyjnego strzelania pojedynczymi kulkami na dalekie odległości.   Niepowtarzalna, opatentowana rękojeść chroni dłoń podczas strzału. Wyprofilowany uchwyt wykonany jest z gumy i dostosowany jest zarówno do osób prawo, jak i leworęcznych.   Koszyczek wykonany z jednego kawałka plastiku nie ma słabych punktów, częstych przy koszyczkach złożonych z kilku elementów....

czytaj więcej »

Model wersja Dostępność Cena
CPT003 Mini Distance
brakbrak
---
CPT004 Mini Multi Bait
brakbrak
---

Proca Power-Guard Mini Distance oraz Multi Bait przeznaczona jest do precyzyjnego strzelania pojedynczymi kulkami na dalekie odległości.
 
Niepowtarzalna, opatentowana rękojeść chroni dłoń podczas strzału. Wyprofilowany uchwyt wykonany jest z gumy i dostosowany jest zarówno do osób prawo, jak i leworęcznych.
 
Koszyczek wykonany z jednego kawałka plastiku nie ma słabych punktów, częstych przy koszyczkach złożonych z kilku elementów. Wyjątkowe wzornictwo zapewnia dużą wytrzymałość, a połączenie naciągu do nitów tworzy bardzo mocną konstrukcję.
 
Długość i parametry naciągu lateksowego zostały przez wiele miesięcy poddawane licznym testom. 33 cm odcinki naciągu wykonanego z najwyższej jakości, wytrzymałego lateksu umożliwiają oddawanie bardzo dokładnych strzałów.

Producent: 

FOX

Kategoria: 

Akcesoria karpiowe

Podobne produkty: 

Akcesoria karpiowe FOX

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: