Ten produkt nie jest już dostępny

Antenki wymienne komplet 13 szt GUT-MIX

OCENA:
5.0/5 (ocen: 1)
 
Wszystkie antenki pasują do spławika WRX. GRUBE ANTENKI - mają zew. średnicę około 5mm, nakłada się je na spławik dzięki specjalnemu reduktorowi wklejonemu na dole anteny (wew. średnica 3mm). Antenki z naciętej rurki stosujemy na bardzo delikatne brania (kilka wersji kolorystycznych). Wyporne antenki w różnych wersjach kolorystycznych i różnych długościach stosowane są do łowienia na dużych odległościach, podczas złych warunków...

czytaj więcej »

Model ilość części [szt.] przeznaczenie Dostępność Cena
40803 13 do spławików
brakbrak
---

Wszystkie antenki pasują do spławika WRX. GRUBE ANTENKI - mają zew. średnicę około 5mm, nakłada się je na spławik dzięki specjalnemu reduktorowi wklejonemu na dole anteny (wew. średnica 3mm). Antenki z naciętej rurki stosujemy na bardzo delikatne brania (kilka wersji kolorystycznych). Wyporne antenki w różnych wersjach kolorystycznych i różnych długościach stosowane są do łowienia na dużych odległościach, podczas złych warunków atmosferycznych, na duże, ciężkie przynęty, gdy zestaw jest przegruntowany.

ŚREDNIE ANTENKI - mają ponad 3mm średnicy. Aby z nich skorzystać trzeba użyć specjalnego łącznika (w zestawie). Do wyboru kilka wersji kolorystycznych.

NAJCIEŃSZE ANTENKI  - mają średnicę 1,5mm. Pasują do wew. otworu łącznika. Stosuje się je do łowienia na małej lub średniej odległości, na małe przynęty, delikatnie biorące ryby i gdy nie ma wiatru.

Producent: 

GUT-MIX

Kategoria: 

Spławiki przelotowe

Podobne produkty: 

Spławiki przelotowe GUT-MIX

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: