Ten produkt nie jest już dostępny

Parasol wędkarski z parawanem Mikado

OCENA:
4.5/5 (ocen: 4)
 
Parasole wykonany z wysokiej jakości materiału, wyposażone w łamaną, regulowaną czaszę (kąt nachylenia 45 stopni) i sztycę zakończona gwintem. Dzięki temu parasol można stabilnie zamocować na większości brzegów.  W komplecie jest nagwintowana sztyca, śledzie, osłona zapinana na zamek błyskawiczny i rzepy, dwie linki do dodatkowego zabezpieczenia przed silnym wiatrem oraz pokrowiec. Pod takim namiotem można komfortowo spędzić czas nad wodą...

czytaj więcej »

Model wysokość [cm] średnica [cm] Dostępność Cena
A-90250P 205 250
brakbrak
---

Parasole wykonany z wysokiej jakości materiału, wyposażone w łamaną, regulowaną czaszę (kąt nachylenia 45 stopni) i sztycę zakończona gwintem. Dzięki temu parasol można stabilnie zamocować na większości brzegów.  W komplecie jest nagwintowana sztyca, śledzie, osłona zapinana na zamek błyskawiczny i rzepy, dwie linki do dodatkowego zabezpieczenia przed silnym wiatrem oraz pokrowiec.

Pod takim namiotem można komfortowo spędzić czas nad wodą nawet w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Jest to niezbędne wyposażenie wędkarza spławikowego i gruntowego. Chroni wędkarza, sprzęt, zanęty i przynęty od deszczu i słońca.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Parasole, namioty

Podobne produkty: 

Parasole, namioty Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: