Ten produkt nie jest już dostępny

Foresta - skuteczny krem odstraszający komary Wedkarski.com

OCENA:
4.1/5 (ocen: 27)
 
FORESTA – krem odstraszający komary  60 ml. Długotrwale działający środek przeciw ukąszeniom komarów. Przeznaczony do stosowania przez osoby wymagające skutecznej ochrony przed komarami w trudnych warunkach zewnętrznych. Wysoką skuteczność i długi czas działania (do 12 godzin) osiągnięto zastosowując dwie aktywne substancje przeciw komarowe o wysokim stężeniu: DEET 30 % oraz IR 3535®  20 %. Cięższe, bardziej tłuste podłoże gwarantuje...

czytaj więcej »

Model wersja pojemność Dostępność Cena
kremkomar krem 60 ML
brakbrak
---
spreykomar spray 100 ml
brakbrak
---

FORESTA – krem odstraszający komary  60 ml. Długotrwale działający środek przeciw ukąszeniom komarów. Przeznaczony do stosowania przez osoby wymagające skutecznej ochrony przed komarami w trudnych warunkach zewnętrznych. Wysoką skuteczność i długi czas działania (do 12 godzin) osiągnięto zastosowując dwie aktywne substancje przeciw komarowe o wysokim stężeniu: DEET 30 % oraz IR 3535®  20 %. Cięższe, bardziej tłuste podłoże gwarantuje trwałość aplikacji i długotrwałość działania. Dzięki temu, że produkt jest w postaci kremu substancje aktywne wolniej się uwalniają i dłużej pozostają na skórze a Twoja ochrona jest lepsza.

APLIKACJA: Nakładać cienką warstwę na suchą, czystą, niepodrażnioną, nieuszkodzoną skórę z ominięciem błon śluzowych oczu i naturalnych otworów ciała.

PRZECIW WSKAZANIA: Nie stosować kremu na błony śluzowe, na wargi, okolice moczowo płciowe, do oczu i na skórę w okolicy oczu. Nie stosować u osób, u których wystąpiły objawy uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Ciąża , okres karmienia, wiek poniżej 12 roku życia. W razie przypadkowego połknięcia lub podrażnienia należy skontaktować się z lekarzem.W przypadku podrażnienia zmyć preparat ze skóry wodą z mydłem. Nie należy stosować kremu na skórę uszkodzoną, podrażnioną w stanie zapalnym z towarzyszącym świądem.

ZALECENIA:Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Nie stosować po upływie daty ważności podanej na opakowaniu. Uwaga! Składniki Foresty mogą uszkodzić odzież i elementy z tworzywa sztucznego – należy zachować ostrożność przy nakładaniu kremu.

Producent: 

Wedkarski.com

2014-08-02
Pierwszy raz kupiłem ten środek i jest super skuteczny. Ja mam ten w spreju i nie jest tłusty. Raz się posmarowlem i na kilka godzin mialem spokoj. Ma 30% DEET i chyba jest to najwięcej ile widziałem. Off, bros i inne marketowe specyfiki chowają się przy tym.
Jacek A, Gdańsk

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: