Co nowego w ofercie Expert, Gamakatsu i Spro?

Sezon wędkarski powoli się rozkręca. Dzisiaj o ofercie firm Expert, Gamakatsu i Spro. Na moje pytania odpowiada Pan Filip Hoffa.

 

Dziękuję za czas poświęcony na rozmowę. Jest mi niezmiernie miło przeprowadzić wywiad z największym producentem spławików w naszym kraju i jednocześnie oficjalnym dystrybutorem znanych wędkarskich marek takich jak Gamakatsu i Spro. Czytelników na pewno zainteresuje oferta na sezon wędkarski 2013. Czym zaskoczycie wędkarzy w 2013 roku?

 

Oczywiście nasz firma zajmująca się produkcją spławików poszerzyła swoją ofertę o nowe serie spławików przelotowych, zarówno dla wędkarzy łowiących na jeziorach, wędkarzy łowiących metodą odległościową czy żywcową. Jeśli chodzi o ofertę firmy Spro, to dla wędkarzy przygotowano bardzo dużo nowych serii kołowrotków, zarówno tańszych jak i tych nieco droższych, o różnym przeznaczeniu, dla połowów sumów, połowów metodą spinningową czy połowów morskich. Z nowości jest także sporo akcesoriów takich jak krętliki, agrafki. Na szczególną uwagę zasługuje sumowy program Big Waller.

 

Big Waller - program stworzony dla sumiarzy

 

Na jakie produkty powinniśmy zwrócić jeszcze uwagę?

 

Tak jak wspomniałem, na szczególną uwagę zasługuje nowy program sumowy o nazwie Big Waller, składający się z różnorodnych przyponów, zestawów, spławików, krętlików. Jesteśmy przekonani, że każdy sumiarz znajdzie coś dla siebie.

Firma Gamakatsu od lat jest czołowym producentem haków i kotwic wędkarskich. Czego możemy spodziewać się w tym sezonie?

 

Jedyną nowością w tym sezonie z oferty Gamakatsu jest hak muchowy F16. Haczyk o wydłużonym trzonku, polecany do wiązania krótkich streamerów i długich nimf.

 

Kołowrotek Hypalite - jedna z nowości firmy Spro


Jak podsumujecie ubiegłoroczny sezon. Który produkt odniósł największy sukces?

 

Ubiegłoroczny sezon możemy zaliczyć do udanych, wiele produktów, które wprowadziliśmy odniosło sukces, jak np. kołowrotek SPRO ZaltArc XS.

 

Jak ocenia Pan Targi wędkarskie Rybomania 2013?

 

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni tym co tutaj zastaliśmy i profesjonalnym podejściem organizatorów. Na pewno zobaczymy się tutaj za rok.


Jaki przekaz macie do wędkarzy na nadchodzący sezon? Czego życzycie?

 

Połamania kija!Autor: Łukasz Kolasa, 19-03-2013

Zaloguj się, żeby dodać komentarz

Komentarze:

Brak komentarzy