Daiwa - Cormoran - nowości 2013

Dzisiaj rozmowa z Łukaszem Michna ze znanej chyb wsystkim wędkarzom firmy Daiwa-Cormoran. Pan Łukasz opowiada o nowościach na nowy sezon a także podsumowuje rok 2012.

 

Dziękuję za czas poświęcony na rozmowę. Jest mi niezmiernie miło przeprowadzić wywiad z tak popularną wśród wędkarzy marką wędkarską Czytelników na pewno zainteresuje oferta na sezon wędkarski 2013. Wasza oferta jest bardzo szeroka i nie sposób będzie zapytać o wszystko. Czym zaskoczycie wędkarzy w 2013 roku?


Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na całą dystrybucję, jaką się zajęliśmy jeszcze w ubiegłym roku, od października. Chodzi mi tutaj o topowe firmy karpiowe Korda, Guru, Mainline, Delki produkujące sprzęt najwyższej jakości. Również dla karpiarzy jest dostępna cała seria wędzisk Regal. Swietne jakościowo wędziska o półparabolicznej akcji, które wypełniają lukę cenową między serią  Black Widow i Windcast. Z kołowrotków oferowana jest seria Windcast BR zrobionego na wzór topowego kołowrotka Daiwa Infinity BR. Windcast oferowany jest w dwóch wielkościach – 4500 i 5500, nawój około 90 cm żyłki na jeden obrót korbki i masa zredukowana do minimum. Cenowo kształtując się w okolicy połowy ceny Infinity, tworzy z niego bardzo ciekawą propozycje dla wędkarzy.

 

 

Czy dla wędkarzy spinningowych również przygotowaliście coś specjalnego?


Na czele oferty dla spinningistów stoi topowy kołowrotek Daiwa Exist. Wszystkie najnowsze technologie opatentowane przez Daiwę znajdziemy w tym modelu. Począwszy o korpusu i rotoru wykonanego z Zaionu, poprzez uszczelnienie mechanizmu i rolki prowadzącej żyłkę technologią Mag-Seald . Masa największego modelu oscyluje w granicach 250g a mechanizm wsparty na 13 łożyskach zostawia konkurencję daleko w tyle.

 

 

Jak podsumujecie ubiegłoroczny sezon. Który produkt odniósł największy sukces?


Wiele produktów z naszej oferty znalazło znakomity odbiór i popularnośc, jednak sądzę że wielkim sukcesem okazała się nasza plecionka Tournament  8Braid która uważana jest za najlepszą plecionke na rynku i pozwoliła pokonać wiele rekordowych okazów.

 

 

Jak ocenia Pan Targi wędkarskie Rybomania 2013?


Jest to niesamowita impreza zorganizowana z ogromnym rozmachem, bardzo dużo wystawiających się czołowych firm w Polsce, ogromne zainteresowanie, świetna atmosfera. Naprawdę sezon rozpoczyna się w Poznaniu.

 

Jaki przekaz macie do wędkarzy na nadchodzący sezon? Czego życzycie?


Jak najwięcej chwil spędzonych nad wodą, przy okazji rekordowej rybki i zadowolenia z używanego sprzętu firmy Daiwa-Cormoran.

 

Dziękuję za rozmowę.Autor: Łukasz Kolasa, 26-03-2013

Zaloguj się, żeby dodać komentarz

Komentarze:

Brak komentarzy