Rybomania 2014 – Musisz tam być!

                   Już niedługo na Poznańskich Targach rusza Rybomania 2014 - największe tego typu targi wędkarskie w Polsce, na których swoje nowości na 2014 rok zaprezentują największe firmy specjalizujące się w produkcji sprzętu wędkarskiego. Po raz pierwszy przy okazji tej imprezy odbędzie się też pokaz łowienia ryb na żywo, oraz prezentacja pracy przynęt w wykonaniu najlepszych wędkarzy z Polski i zagranicy. W wyznaczonej strefie swoją ofertę zaprezentują także właściciele łowisk specjalnych. Kto z Was był na poprzednich edycjach wie, że z roku na rok  impreza przyciąga coraz więcej wędkarzy z całego kraju.

 

Słowo „targi” w przypadku Rybomanii nabiera dosłownego znaczenia. To nie tylko możliwość obejrzenia nowości, testowania, dotykania, i dużo by wymieniać… - to przede wszystkim ogromny targ, na którym główną walutą jest wiedza wędkarska. To możliwość zapytania specjalistów o najnowsze rozwiązania, nie tylko techniczne. Możliwość wymiany poglądów i rozwiązań, oraz szansa na zdobycie informacji na temat ciekawych łowisk również w Waszej okolicy.Rybomania to skarbiec wiedzy który, jeśli się tam wybieracie, musicie splądrować i zabrać tyle, ile tylko zdołacie zmieścić w głowach. Bo następna ku temu okazja będzie dopiero za rok.

 

W związku z tym zachęcam Was, abyście koniecznie przyjechali do Poznania w dniach 22-23 lutego.
Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie www.rybomania.com.pl
Bilety możecie zakupić przez internet za pośrednictwem strony www.ticketpro.pl w cenie 15zł/cały dowolny dzień.
Jeśli z jakichś powodów nie możecie się tam zjawić, śledźcie nasz blog, relacja z tego wydarzenia na pewno pojawi się kilka dni później!

 

Do zobaczenia!

Autor: Paweł Karwowski, 07-02-2014

Zaloguj się, żeby dodać komentarz

Komentarze:

Brak komentarzy