Skrzynia spinningowa Versus S-3070

…Bo któż z nas nie marzy o porządku, w swoim wędkarskim pudełku?  

S-3070 to duża i pojemna, dwukomorowa skrzynia, sprawdzająca się zarówno podczas łowienia z łodzi, jak i z brzegu. Jej rozmiary (38 x 27 x 12 cm) pozwalają, na przechowanie bez problemu większości, jeśli nawet nie wszystkich, naszych przynęt spinningowych.

W skrzyni firmy Versus, znajdziemy górną, płytszą komorę, wyposażoną w trzy długie, dowolnie dzielone za pomocą ścianek, przegrody, oraz 3 krótsze przegrody nieregulowane.
W dolnej, głębszej komorze, znajduje się natomiast ogromną komorę, którą dzielić możemy za pomocą aż 5 ścianek, oraz 3 mniejsze, nieregulowane przegródki.

Całość wykonano z dobrej jakości plastiku, wyposażono w wygodny uchwyt do przenoszenia, oraz bardzo praktyczne, dobrze trzymające zatrzaski. Na wpół przeźroczysta pokrywa, pozwoli nam natomiast pamiętać, w której komorze co się znajduje – dzięki czemu oszczędzimy sobie sporo nerwów podczas szukania przynęty bądź akcesoriów.

Już na pierwszy rzut oka widać, że każdy pojedynczy element tej skrzyni, został dokładnie przemyślany. Nawet głębokość poszczególnych przegródek i ich kolejność, zostały zaprojektowane tak, by łatwiej wyciągało się z nich przynęty.

Z pozoru odstraszać może jedynie cena, która waha się w granicach 135 złotych. Weźcie jednak pod uwagę, że jest to produkt, który posłuży Wam przez wiele, wiele lat, w przeciwieństwie do tańszych, bazarowych pudełek "Made in China", które w najlepszym razie, po kilku miesiącach rozpadną się na kawałki. Ten produkt jest wart każdej wydanej złotówki. I szczerze go Wam polecam.

 

 

 

Autor: Paweł Karwowski, 15-07-2015

Zaloguj się, żeby dodać komentarz

Komentarze:

Brak komentarzy