Wydarzenia wędkarskie 2013

Wielu z nas po długim wędkarskim sezonie wzięło sobie troszkę wolnego od ryb, przynajmniej do początku marca. Zima, to jednak czas kiedy nie wszyscy mogą odpoczywać. Zima to wzmożony okres aktywności producentów sprzętu wędkarskiego.

Przed nami dwie jakże ciekawie zapowiadające się imprezy wędkarskie: Targi Rybomania w Poznaniu w dniach od 23 do 24 lutego i targi Połowy i Łowy w Zabrzu w dniach 8-10 marca.

 

Zarówno podczas jednej jak i drugiej imprezy nie zabraknie producentów, którzy będą chcieli  pochwalić się nowinkami przygotowanymi na nadchodzący sezon. Wędkarze, którzy przybędą na targi będą mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów prezentowanych zarówno przez rodzime firmy jak i firmy zagraniczne. Na pewno część tych produktów będzie dostępna na stronie naszego sklepu – wędkarski.com

 

W czasie trwania targów w Poznaniu odbędzie się  I Otwarty Festiwal Filmów Wędkarskich. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich tych, którzy dokumentują nagraniami swoje wyprawy wędkarskie, bądź zajmują się niekomercyjną produkcją filmów. Tematem łączącym wszystkie produkcje konkursowe jest szeroko pojęte wędkarstwo.

 


 

W Zabrzu będziemy mogli liczyć m.in. na testy wędzisk karpiowych, pokaz armatek do wystrzeliwania zanęty, pokaz pracy elektronicznych systemów powiadamiania o braniu, i panele dyskusyjne ze znanymi wędkarzami.

 

 

Dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście w targach przeprowadzę relację z targów poznańskich i być może targów w Zabrzu. Dodam jeszcze, że będę starał się m.in. zebrać sporą ilość informacji na temat sprzętu. Przewiduję także inne atrakcje, ale o tym przekonacie się już czytając wpisy z targów.

 Autor: Łukasz Kolasa, 07-01-2013

Zaloguj się, żeby dodać komentarz

Komentarze:

Brak komentarzy