Co ciekawego na Rybomanii?

Już niedługo, bo za ponad miesiąc odbędą się w Poznaniu jedne z największych targów wędkarskich w naszym kraju. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z ofertą producentów na nadchodzący wędkarski sezon.


Im bliżej targów, tym więcej poznajemy szczegółów. Oto niektóre atrakcje, które będą czekać na przybyłych wędkarzy.

W targach weźmie udział ponad 60 firm, zaprezentuje swoją ofertę ponad 150 marek wędkarskich, a łączna powierzchnia zajęta przez wystawców to ponad 6000m2


Targi zaszczycą swoją obecnością wspaniali goście specjalni, a będą to Ross Honey, Mariusz Getka, Robert Taszarek, Wiktor Walczak, Karel Nikl oraz Piotr Ebel. Lista ta ciągle się powiększa. Wymienione osoby będą prowadzić prelekcje w strefie panelowej targów.


Wśród wydarzeń znalazł się I Otwarty Festiwal Filmów Wędkarskich, Gala rozdania Cypriniusów, Strefa kinowa DVD Karp. Na targach miejsce swoje będzie miała premiera filmu „Na Karpie” cz.8, w którym zobaczymy Pana Przemysława Mroczka oraz Panów Andrzeja Walczaka i Krzysztofa Charmuszko.

Po raz pierwszy na targach wędkarskich pojawi się specjalna  strefa dla łowisk komercyjnych. Strefa ta jest specjalną przestrzenią w której zaprezentują się takie łowiska jak Gosławice , Nekielka, Stary Staw. Docelowo w strefie tej będzie 8 ekspozycji. W komfortowych warunkach każdy zwiedzający będzie mógł w jednym miejscu zapoznać się z ofertą lokalizacji gdzie powinien udać się aby przeżyć wspaniałe wędkarskie emocje.

To już w sumie ostatnia informacja dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby się wybrać na targi wędkarskie do Poznania. Dla tych wszystkich którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu przeprowadzę specjalną relację po zakończeniu imprezy. Także zapraszam do regularnego odwiedzania bloga wędkarskiego na stronie sklepu wedkarski.com.Autor: Łukasz Kolasa, 17-01-2013

Zaloguj się, żeby dodać komentarz

Komentarze:

Brak komentarzy