NAJLEPSZA WYPRAWA WĘDKARSKA TEGO ROKU

MUSISZ TAM BYĆ
3 MIEJSCA DO WYGRANIA
WARTOŚĆ NAGRÓD: 10 000 ZŁ

DO WYGRANIA: 7-dniowy pobyt na rybobraniu w Szwecji, w dniach 17-24.09.16. Do dyspozycji gości wygodny i duży dom tuż przy jeziorze Mjorn (30 km od Goteborga), a także samochód, łódka oraz przewodnik wędkarski. Łowimy szczupaka, sandacza, okonia. O samym jeziorze i warunkach wędkarskich można przeczytać tutaj:

INFORMACJE DODATKOWE: Sklep Wedkarski.com organizuje i opłaca przejazd promem oraz autem z Gdyni do miejsca docelowego oraz z powrotem, a także zapewnia ubezpieczenie NNW. Ze względu na specyfikę wyjazdu uczestnicy wyjazdu dbają o wyżywienie we własnym zakresie (dostępna kuchnia).
DLA KOGO LOTERIA: Dla każdego zarejestrowanego klienta sklepu Wedkarski.com, który dokona u nas zakupu za min. 10 zł pomiędzy 18.01.2016, a 31.07.2016.

Dla każdego użytkownika Facebooka, który polubi fanpage Wedkarski.com oraz udostępni ten post
ZASADY: Szczegółowy regulamin loterii znajduje się poniżej jednak najważniejszą zasadą jest to, że każde 10 zł wydane w Wedkarski.com zamieniamy na 1 kupon. Kupując więcej zwiększasz szansę na wygraną.

Jeśli korzystasz z Facebooka możesz zdobyć 5 losów ekstra. Wystarczy polubić fanpage Wedkarski.com oraz udostępnić: ten post
KIEDY LOSOWANIE: 1.08.2016 o godzinie 12:00, wyniki losowania będzie można zobaczyć na tej stronie.

Regulamin konkursu

Wyniki konkursu

- Tomasz P. (Warszawa)
- Michał Z. (Banino)
- Łukasz K. (Busko Zdrój)

Ze zwycięzcami skontaktujemy się w celu potwierdzenia wyjazdu.