Ten produkt nie jest już dostępny

Kamera Podwodna UV + Akcesoria Savagear

OCENA:
4.3/5 (ocen: 9)
 
Jesteśmy świadkami pojawienia się kolejnej elektronicznej innowacji, którą można wykorzystać podczas łowienia ryb.  Urządzenie Water Wolf to cyfrowa kamera o specyficznym kształcie, który pozwala na wykorzystanie jej w wielu sytuacjach, pozwalając nam na, jeszcze do niedawna niemożliwe, podwodne obserwacje: naszych łowisk, tajemniczego dna czy prowadzonych przynęt i, co najważniejsze, ataków drapieżników. Zaprezentowana na targach Efttex 2014...

czytaj więcej »

Model wersja Dostępność Cena
48879+49255 standard
brakbrak
---

Jesteśmy świadkami pojawienia się kolejnej elektronicznej innowacji, którą można wykorzystać podczas łowienia ryb.  Urządzenie Water Wolf to cyfrowa kamera o specyficznym kształcie, który pozwala na wykorzystanie jej w wielu sytuacjach, pozwalając nam na, jeszcze do niedawna niemożliwe, podwodne obserwacje: naszych łowisk, tajemniczego dna czy prowadzonych przynęt i, co najważniejsze, ataków drapieżników. Zaprezentowana na targach Efttex 2014 w Brukseli, jest pierwszą kamerą na świecie, stworzoną od zera, do tego typu filmowania pod wodą.

Obraz jest rejestrowany w rozdzielczości 720p, przy 30 klatkach na sekundę. Dzięki ergonomicznej budowie kamera jest bardzo małą, pracującą 4h na wewnętrznej baterii ,  a jej wodoodporność sięga 100m. Jednak najważniejszą jej cechą jest dopracowany hydro dynamicznie kształt, który zapobiega jej obracaniu i kołysaniu w czasie pracy w wodzie.

Kamera jest dostarczona z: przewodem USB (przeznaczonym do zgrywania nagrań i ładowania urządzenia), systemem mocującym zestaw którym łowimy, ciężarkami do ustawienia kąta nachylania kamery w wodzie, neoprenowym etui do montażu kamery na czapce, oraz pływakiem do pionowego ustawienia kamery w wodzie (do łowienia stacjonarnego).

Matryca - 1Mpix CMOS 1/4 cala
Rozdzielczość - HD720p (1280x720px)
Dźwięk - wbudowany mikrofon
Pamięć - Micro SD do 32 Gb
Wbudowana bateria - 1200 mAh

Kamera posiada wszechstronne zastosowanie. Typowo w naszym hobby można wykorzystać ją do metody trolling-spinning oraz do łowienia stacjonarnego drapieżnika, białorybu czy karpi. Można również użyć jej na czapce, lub na statywie do nagrań z perspektywy pierwszej roboty, lub do skręcenia „przebitek”, zbierając materiał do filmu.
Skupmy się w tym materiale na metodzie trollingowej. Warto tu powiedzieć nieco więcej o najważniejszych aspektach, które sprawią, że nagrane filmy dadzą wam stuprocentową satysfakcję.

Zestaw akcesoriów pozwala na zamontowanie kamerki na niemal każdej powierzchni, istnieje możliwość mocowania jej na elementach montażowych GoPro. Zacisk pasuje do standardowych średnic relingów, zestaw jest kompatybilny z gwintem mocowania do statywu.

  • nieograniczona możliwość mocowań i regulacji
  • stosowanie w sportach ekstremalnych
  • kompatybilność.

Producent: 

Savagear

Kategoria: 

Kamery

Podobne produkty: 

Kamery Savagear

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: