Ten produkt nie jest już dostępny

Echosonda Echo 151 Garmin

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Proste w obsłudze urządzenie echo 151 oferuje ogromne możliwości, a wykorzystane w nim technologie zwiększają szansę na udany połów. Wbudowany zaawansowany dwuwiązkowy sonar HD-ID firmy Garmin z przetwornikiem 77/200 kHz (urządzenie umożliwia także obsługę przetwornika 50/200 kHz - do nabycia osobno) oferuje doskonałe rozróżnianie celów i śledzenie dna, a wszystko to na wyraźnym, 4-calowym, czarno-białym wyświetlaczu o rozdzielczości...

czytaj więcej »

Model wymiary Dostępność Cena
01258-03 10,4 x 14,7 x 7,1 cm
brakbrak
---

Proste w obsłudze urządzenie echo 151 oferuje ogromne możliwości, a wykorzystane w nim technologie zwiększają szansę na udany połów. Wbudowany zaawansowany dwuwiązkowy sonar HD-ID firmy Garmin z przetwornikiem 77/200 kHz (urządzenie umożliwia także obsługę przetwornika 50/200 kHz - do nabycia osobno) oferuje doskonałe rozróżnianie celów i śledzenie dna, a wszystko to na wyraźnym, 4-calowym, czarno-białym wyświetlaczu o rozdzielczości 256 x 160 pikseli. Wartość międzyszczytowa mocy na poziomie 1600 W umożliwia korzystanie z urządzenia na maksymalnej głębokości 500 m (1600 stóp), a szeroki kąt stożka wyświetlania (60/120 stopni) pozwala obserwować obszar znacznie wykraczający poza sąsiedztwo obu burt - także w płytkiej wodzie.

Dzięki dołączonemu uchwytowi uchylno-obrotowemu z szybkim mechanizmem zwalniającym oraz zestawowi do montażu przetwornika pawężowego lub montażu na silniku trollingowym urządzenie jest natychmiast gotowe do użycia. Dzięki temu możesz natychmiast rozpocząć połów.

Producent: 

Garmin

Kategoria: 

Echosondy

Podobne produkty: 

Echosondy Garmin

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: