Echosonda Deeper Fishfinder Sonar Deeper

OCENA:
4.4/5 (ocen: 14)
 
Deeper – inteligentna echosonda to pierwsze tego rodzaju bezprzewodowe urządzenie przenośne, zaprojektowane zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów łowienia ryb. Na Deepera możesz liczyć Wykrywaj ryby Wysoce precyzyjna echosonda wykrywa większość gatunków ryb i wysyła ich położenie do aplikacji, która wyświetla te informacje z krystaliczną czystością, dzięki czemu masz pewność, że łowisz we...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 894,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka GRATIS!

Model masa [g] średnica [mm] zasięg Dostępność Cena
D001 100 65 45m
wysyłka w 24h
894,99 zł
Dodać Odejmować

Deeper – inteligentna echosonda to pierwsze tego rodzaju bezprzewodowe urządzenie przenośne, zaprojektowane zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów łowienia ryb.

Na Deepera możesz liczyć

Wykrywaj ryby

Wysoce precyzyjna echosonda wykrywa większość gatunków ryb i wysyła ich położenie do aplikacji, która wyświetla te informacje z krystaliczną czystością, dzięki czemu masz pewność, że łowisz we właściwym miejscu.

Zobacz głębokość

Wysoka moc echosondy gwarantuje sprawne działanie urządzenia na głębokościach od 0,5 m do 40 m, zarówno w wodach słonych jak i słodkich.

Odkrywaj strukturę dna

Dowiedz się więcej o łowisku, używając szczegółowego widoku dna i siedliska opartego na innowacyjnej technologii inteligentnego obrazowania Deeper Smart Imaging.

Sprawdź temperaturę

Czujniki temperatury w Deeperze podają dokładne wahaniach temperatury wody, przez co zawsze wiesz, kiedy przychodzi czas na branie.

Poznawaj nowe miejsca

Zarzuć Deepera wędką lub przymocuj go do łodzi – dzięki ciekawym rozwiązaniom montażowym możesz odkrywać nowe miejsca na rzece, jeziorze i morzu bez ograniczeń. Badaj miejsca, do których inni wędkarze nie mogą dotrzeć.

Łap i wrzucaj

To rozwiązanie typu wszystko w jednym uczyni cię wędkarzem nowej generacji. Dołącz do globalnej społeczności internetowych wędkarzy i inspiruj innych udostępniając informacje na temat swoich zdobyczy.

Ważący zaledwie 100 g i mierzący 65 mm średnicy Deeper jest mniejszy i lżejszy od każdej tradycyjnej echosondy. Deeper został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w pudełku wędkarskim, dzięki czemu możesz go zabrać, gdziekolwiek chcesz i używać w miejscach, w których nie da się używać większości echosond – np. w kajaku, na brzegu lub mostku.Deeper wykorzystuje technologię Bluetooth do przesyłania sygnałów echosondy do smartfona lub tabletu z odległości do 45 m. Poprzez zastosowanie technologii Bluetooth sonda zużywa mniej energii i nie wymaga połączenia z siecią telefonii komórkowej w celu wgrania aktualizacji. Dzięki temu możesz korzystać z połączenia internetowego na smartfonie lub tablecie podczas wędkowania.Ta technologia gwarantuje krystalicznie czyste obrazy ryb i struktur dna z niebywałą szczegółowością prosto na ekranie twojego smartfona lub tabletu. Ryby są przedstawione jako wyraźnie widoczne, jasno oznaczone i oddzielone od innych obiektów cele, przez co nie musisz marnować czasu na interpretowaniu danych.

Zastosowanie w Deeperze dwóch częstotliwości umożliwia doskonałą obserwację podwodnego świata na wszystkich głębokościach w trybie 90 kHz (55°) i 290 kHz (15°). Szeroka wiązka sondowania bada duży obszar w celu wykrycia ryb, przynęt i struktury dna. Z kolei dokładniejsza węższa wiązka zapewnia wysoką dokładność danych dotyczących położenia ryb, struktury i profilu dna. Możesz zarzucić Deepera tak daleko jak chcesz albo skupić się na tym, co jest pod twoimi stopami.Miej pełną kontrolę nad funkcjami sondy dzięki łatwej w użyciu aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS lub Android.

Dostosuj czułość sygnału sondy w celu zwiększenia lub zmniejszenia dokładności obrazu, przejdź na inną częstotliwość w celu uzyskania obszerniejszych albo dokładniejszych odczytów, wprowadź urządzenie w energooszczędny tryb uśpienia, wybudź go lub korzystaj z innych przydatnych funkcji echosondy.Producent: 

Deeper

Kategoria: 

Echosondy

Podobne produkty: 

Echosondy Deeper

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: