Kołowrotek Ryobi ECUSIMA Surf FD 7500

OCENA:
4.0/5 (ocen: 5)
 
Kołowrotek ECUSIMA to od lat sprzedażowy hit Ryobi, najbardziej popularny kołowrotek grafitowy (rotor i obudowa). Znany przede wszystkim z dużej wytrzymałości na chwilowe przeciążenia oraz z wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania. Podstawowe cechy konstrukcji to: rotor i obudowa z wysokoudarowego kompozytu grafitowego, opracowany przez Ryobi system nawijania linki (ELAM) dający bardziej precyzyjne i równe układanie plecionek i żyłek...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 169,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka za 5zł

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie ilość łożysk [szt.] Dostępność Cena
CHW-ECF-7500 583 0.28/220 5:0.1 5+1RB
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
169,99 zł
Dodać Odejmować

Kołowrotek ECUSIMA to od lat sprzedażowy hit Ryobi, najbardziej popularny kołowrotek grafitowy (rotor i obudowa). Znany przede wszystkim z dużej wytrzymałości na chwilowe przeciążenia oraz z wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania. Podstawowe cechy konstrukcji to: rotor i obudowa z wysokoudarowego kompozytu grafitowego, opracowany przez Ryobi system nawijania linki (ELAM) dający bardziej precyzyjne i równe układanie plecionek i żyłek nylonowych na szpuli kołowrotka, opatentowany system blokady obrotów wstecznych oparty na ośmiowałeczkowym łożysku oporowym, oś główna ze stali nierdzewnej, elementy przekładni głównej wycinane w technologii CNC, duraluminiowa szpula, wszystkie śruby w kołowrotku wykonane ze stali nierdzewnej.

Producent: 

Ryobi

Kategoria: 

Kołowrotki

Podobne produkty: 

Kołowrotki Ryobi

2016-06-07
Posiadam go od ponad roku i testowałem go na plaży w różnych warunkach pogodowych (łowie przez cały rok). Każdy który ściągał zestaw gdy jest duży prąd w morzu wie jak dostaje "po tyłku" kołowrotek, ten mimo kilku takich przypadków nadal działa bez zarzutu,w tym czasie na drugiej wędce "rozsypały" się już 2 kołowrotki też niby do połowu z plaży.Parę razy wpadł mi do wody, w piasek i ani się nie zatarł ani nie zaczął rdzewieć mimo,że nie czyściłem go po tych wypadkach. Właśnie zakupiłem drugi i jestem pewny, że na parę lat mam teraz spokój.
Marek M, Jastarnia

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: