Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Mitchell Avocast RZT

OCENA:
4.5/5 (ocen: 6)
 
Najwyższy model z kołowrotków Avocast od firmy Mitchell. Kołowrotek wyposażony w 10  niezawodnych łożysk. System wolnej oscylacji szpuli dla doskonałego ułożenia linki na naszym kołowrotku. Główny wał jest wykonany ze stali nierdzewnej. Ten kołowrotek pozwoli Ci walczyć z największymi okazami ryb słodkowodnych i morskich. Polecamy do surfcastingu. Charakterystyka: • pokrętło z pianki EVA • 10 łożysk ze stali nierdzewnej •...

czytaj więcej »

Model hamulec masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie rozmiar ilość łożysk [szt.] nawój [cm] Dostępność Cena
1377153 8.5 kg 738 0.40/375 4.3 8000 10 98
brakbrak
---

Najwyższy model z kołowrotków Avocast od firmy Mitchell. Kołowrotek wyposażony w 10  niezawodnych łożysk. System wolnej oscylacji szpuli dla doskonałego ułożenia linki na naszym kołowrotku. Główny wał jest wykonany ze stali nierdzewnej. Ten kołowrotek pozwoli Ci walczyć z największymi okazami ryb słodkowodnych i morskich. Polecamy do surfcastingu.

Charakterystyka:

  • pokrętło z pianki EVA
  • 10 łożysk ze stali nierdzewnej
  • anodyzowana szpula główna
  • powolny posuw szpuli
Producent: 

Mitchell

Kategoria: 

Kołowrotki morskie

Podobne produkty: 

Kołowrotki morskie Mitchell

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: