Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Cormoran Corcast AL (1000)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 11)
 
Ten aluminiowy multiplikator castingowy z ramą wyciętą z jednego kawałka aluminium odznacza się wyjątkową technologią sprawiającą, że jego obsługa jest dziecinnie prosta. Znakomicie sprawdza się pod dużymi obciążeniami, pozwalając w trakcie holu utrzymać pod kontrolą nawet największe drapieżniki. Jednym przyciskiem odsłonicie dostęp do systemu hamulcowego "ACENTRIC", który szybko i precyzyjnie ustawić można w 6 punktach...

czytaj więcej »

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie ilość łożysk [szt.] Dostępność Cena
18-03100 230 0.28/145 6.2 3
brakbrak
---

Ten aluminiowy multiplikator castingowy z ramą wyciętą z jednego kawałka aluminium odznacza się wyjątkową technologią sprawiającą, że jego obsługa jest dziecinnie prosta.

Znakomicie sprawdza się pod dużymi obciążeniami, pozwalając w trakcie holu utrzymać pod kontrolą nawet największe drapieżniki. Jednym przyciskiem odsłonicie dostęp do systemu hamulcowego "ACENTRIC", który szybko i precyzyjnie ustawić można w 6 punktach regulacji, zapobiegając "rozpędzeniu się" aluminiowej szpuli High Speed. Hamulec gwiaździsty jest duży i zapewnia płynne schodzenie żyłki. Za pomocą przycisku "Pitching Lever" możecie wyłączyć wolny bieg szpuli - bez obracania korbką, jak tylko przynęta dotrze do dna.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Multiplikatory

Podobne produkty: 

Multiplikatory Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: