Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Browning Xitan HSM (820, 830)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 39)
 
Najnowsza propozycja Browninga dla najlepszych, z niespotykanie precyzyjną i gładko pracującą przekładnią w super zaskakującej cenie. Podczas niezliczonych testów wędkarze wymagali coraz więcej od swojego projektu chcąc jednocześnie, aby cena pozostała niezwykle konkurencyjna. Kołowrotek może znaleźć zastosowanie zarówno w metodzie spławikowej i spinningowej. Producent zapewnił w tym modelu dwie szpule aluminiowe o różnej pojemności...

czytaj więcej »

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie dodatkowa szpula nawój [cm] Dostępność Cena
0117-020 309 0.15/150 6.2 1 97
brakbrak
---
0117-030 320 0.20/150 6.2 1 101
brakbrak
---

Najnowsza propozycja Browninga dla najlepszych, z niespotykanie precyzyjną i gładko pracującą przekładnią w super zaskakującej cenie.

Podczas niezliczonych testów wędkarze wymagali coraz więcej od swojego projektu chcąc jednocześnie, aby cena pozostała niezwykle konkurencyjna. Kołowrotek może znaleźć zastosowanie zarówno w metodzie spławikowej i spinningowej. Producent zapewnił w tym modelu dwie szpule aluminiowe o różnej pojemności szpuli. Dodatkowa szpula wersji match dzięki czemu unikiniemy nawijania podkładu do cieńkich żyłek spławikowych. Kołowrotek wyposażony w natychmiastową blokadę biegu wstecznego. W metodzie spinningowej najlepiej sprawdzi się z małymi i średnimi przynętami.

Producent: 

Browning

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: