Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Jaxon Navigator NT

OCENA:
4.3/5 (ocen: 25)
 
Solidne kołowrotki do łowienia z użyciem średnio ciężkich zestawów. Polecamy do różnych metod gruntowych związanych z użyciem grubszej żyłki, oraz do łowienia dorszy z kutra na pilkery nie przekraczające 170 g. W ofercie luksusowa wersja NX ze szpulą z duraluminium oraz standardowa wersja NT z chromowaną szpulą. Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego. O ile w przypadku metody...

czytaj więcej »

Model hamulec masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie dodatkowa szpula ilość łożysk [szt.] Dostępność Cena
KJ-NAV600T FD 374 0.40/250 5.2:1 1 4
brakbrak
---
KJ-NAV700T FD 582 0.50/250 4.1 x1 4
brakbrak
---

Solidne kołowrotki do łowienia z użyciem średnio ciężkich zestawów. Polecamy do różnych metod gruntowych związanych z użyciem grubszej żyłki, oraz do łowienia dorszy z kutra na pilkery nie przekraczające 170 g. W ofercie luksusowa wersja NX ze szpulą z duraluminium oraz standardowa wersja NT z chromowaną szpulą.

Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego. O ile w przypadku metody spławikowej klasyczne formy łowienia polegają na wykorzystaniu długich wędzisk bez przelotek i bez kołowrotka, o tyle w praktycznie każdej innej metodzie kołowrotek jest niezastąpiony, bez niego po prostu nie możemy łowić.

W kołowrotku kluczowe znaczenie odgrywa koncepcja konstrukcji mechanizmu, jakość materiałów i spasowanie poszczególnych elementów. System nawoju żyłki na szpulę ma bezpośredni wpływ na dystans i celność rzutów.

Z kolei odpowiednio skonstruowany, precyzyjny hamulec pozwala wędkarzowi na skuteczny hol bardzo dużych ryb przy wykorzystaniu delikatnego sprzętu. Inne zadania stoją przed mniejszymi kołowrotkami do łowienia na lżejsze zestawy, inaczej muszą być przygotowane duże kołowrotki do łowienia w morzu na bardzo ciężkie przynęty.

W trakcie prac nad przygotowaniem naszej oferty kołowrotków szczególną uwagę przywiązywaliśmy do jakości zastosowanych materiałów. Przyświecał nam jeden cel – zapewnienie wędkarzowi maksymalnego komfortu podczas łowienia. W ofercie szeroka gama kołowrotków spinningowych, gruntowych, morskich, muchowych oraz multiplikatory.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Kołowrotki morskie

Podobne produkty: 

Kołowrotki morskie Jaxon

2011-06-02
Potężny duży kołowrotek. Stosuję na ciężki grunt jeziorowy. Wygodny, praktyczny i wytrzymuje ciężkie warunki jak mróz.
Szymon L, Koszalin

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: