Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Tubertini AP Power 6000 FD

OCENA:
4.6/5 (ocen: 16)
 
Korpus kołowrotka został całkowicie wykonany z metalu o podwyższonej wytrzymałości. Wewnętrzny mechanizm  jest tożsamy z serią kołowrotków Applause i pozwala błyskawicznie przenieść napęd z rączki na rotor bez żadnych oporów nawet przy dużym obciążeniu. Kołowrotek nie posiada biegu wstecznego, ponieważ jego mechanizm w walce z dużymi i walecznymi okazami ryb byłby zupełnie bezużyteczny i komplikowałby pracę kołowrotka. Szczególny nacisk...

czytaj więcej »

Model hamulec ilość łożysk bb [szt.] masa [g] przełożenie wymiary siła ciągu [lb] Dostępność Cena
99192 FD 6 (5+1OWC) 614 5 25 10
brakbrak
---

Korpus kołowrotka został całkowicie wykonany z metalu o podwyższonej wytrzymałości.

Wewnętrzny mechanizm  jest tożsamy z serią kołowrotków Applause i pozwala błyskawicznie przenieść napęd z rączki na rotor bez żadnych oporów nawet przy dużym obciążeniu. Kołowrotek nie posiada biegu wstecznego, ponieważ jego mechanizm w walce z dużymi i walecznymi okazami ryb byłby zupełnie bezużyteczny i komplikowałby pracę kołowrotka. Szczególny nacisk położono w kołowrotku na bezawaryjną pracę jego mechanizmu i łatwość operowania dużą, metalową rączką, której uchwyt został tak zaprojektowany aby można było uchwycić go cała dłonią, co jest bardzo istotne wtedy, gdy dłonie są zmarznięte i "zgrabiałe". W procesie projektowania maszyny zadbano również o to, aby szpula kołowrotka z łatwościa oddawała ale i zwijała grube średnice żyłek, które nie zawsze są elastyczne i miękkie. Seria tych kołowrotków jest przeznaczona do wędkowania tam, gdzie występuje duże zasolenie wody oraz jest niezbędna bardzo duża moc i trwałość.
Członkowie morskiego Teamu Tubertini zalecają stosowanie AP Power zarówno do połowów morskich brzegowych, jak i z kutrów. Kołowrotek z powodzeniem może być stosowany do połowów dużych karpi i sumów.

Producent: 

Tubertini

Kategoria: 

Kołowrotki morskie

Podobne produkty: 

Kołowrotki morskie Tubertini

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: