Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Tubertini Sirio (6000)

OCENA:
4.6/5 (ocen: 39)
 
Kompaktowy kołowrotek z czterema łożyskami. Dodatkowa grafitowa szpula w zestawie.Japońska technologia koncernu RYOBI poparta wędkarskim doświadczeniem 3-krotnych mistrzów świata członków Teamu Tubertini Lenza Emiliana pozwoliła wdrożyć do praktyki wędkarskiej klasę jakościową kołowrotków SIRIO. Jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu ze wskazaniem do aktywnego spinningu. Dopracowany, ergonomiczny kształt i współgrające z nim parametry...

czytaj więcej »

Model hamulec ilość łożysk bb [szt.] masa [g] przełożenie siła ciągu [lb] Dostępność Cena
99F06 RD 4 552 5 8
brakbrak
---

Kompaktowy kołowrotek z czterema łożyskami. Dodatkowa grafitowa szpula w zestawie.Japońska technologia koncernu RYOBI poparta wędkarskim doświadczeniem 3-krotnych mistrzów świata członków Teamu Tubertini Lenza Emiliana pozwoliła wdrożyć do praktyki wędkarskiej klasę jakościową kołowrotków SIRIO.

Jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu ze wskazaniem do aktywnego spinningu. Dopracowany, ergonomiczny kształt i współgrające z nim parametry techniczne pozwalają na bezstresowe wędkowanie.

Klasa compact kołowrotka oferuje niezawodny mechanizm, szybko składaną rączkę, specjalnie ukształtowany rotor, nowoczesny system kabłąka oraz odpowiednio ukształtowaną dla optymalnego wyrzutu szpulę wykonaną z lotniczego aluminium [szpulę zapasową wykonana jest z grafitu]. Brzeg szpuli napylono azotkiem tytanu, który utwardza i zabezpiecza zewnętrzne powłoki najbardziej narażone na tarcie.

Producent: 

Tubertini

Podobne produkty: 

Kołowrotki spinningowe Tubertini

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: