Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Shimano Sedona (500FD)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 44)
 
Zmniejszony i unowocześniony model Sedona jest drugim minikołowrotkiem Shimano ze stałą szpulą, obecnie dostępny jest w rozmiarze 500FB. W komplecie z delikatnym wędziskiem i supercienką plecionką lub żyłką tworzy niezwykle czuły zestaw o wyjątkowych możliwościach. Polecany do delikatnego spinningu wraz z użyciem wędki o ciężarze wyrzutowym do kilkunastu gram tworzą kompilację dzięki, której nawet całodniowe spinningowie sprawi nam...

czytaj więcej »

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie Dostępność Cena
SE500FD 176 0.20/110 4.7
brakbrak
---

Zmniejszony i unowocześniony model Sedona jest drugim minikołowrotkiem Shimano ze stałą szpulą, obecnie dostępny jest w rozmiarze 500FB. W komplecie z delikatnym wędziskiem i supercienką plecionką lub żyłką tworzy niezwykle czuły zestaw o wyjątkowych możliwościach.

Polecany do delikatnego spinningu wraz z użyciem wędki o ciężarze wyrzutowym do kilkunastu gram tworzą kompilację dzięki, której nawet całodniowe spinningowie sprawi nam przyjemność i nie będziemy odczuwać w mięśniach na drugi dzień setek oddanych rzutów. Kołowrotek dla wszystkich wędkarzy, którzy cenią sobie pracyzję i jakość wykonania. Z tym kołowrotkiem łowienie na tzw. paprochy czy boczny trok to czysta przyjemność.

Producent: 

Shimano

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: