Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Shimano Baitrunner D (4000, 6000, 8000)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 38)
 
Nowe kołowrotki BTR D są powszechnie znane jako amerykańskie Baitrunnery. Przez modernizację i ulepszenia starej dobrej klasyki osiągnięto to, co jest prawie niemożliwe. Nowe kołowrotki są wystarczająco wytrzymałe, aby je wykorzystywać zarówno do łowienia w morzu na pilkery, jak i do tradycyjnych zadań na łowiskach śródlądowych, np. do łowienia dużych karpi. Mają korpus i rotor z tworzywa XT–7, jednoelementowy kabłąk, przekładnię i szpulę...

czytaj więcej »

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie Dostępność Cena
BTR4000D 385 0.30/180 4.8:1
brakbrak
---
BTR6000D 570 0.35/240 4.8:1
brakbrak
---
BTR8000D 615 0.40/230 4.8:1
brakbrak
---

Nowe kołowrotki BTR D są powszechnie znane jako amerykańskie Baitrunnery. Przez modernizację i ulepszenia starej dobrej klasyki osiągnięto to, co jest prawie niemożliwe. Nowe kołowrotki są wystarczająco wytrzymałe, aby je wykorzystywać zarówno do łowienia w morzu na pilkery, jak i do tradycyjnych zadań na łowiskach śródlądowych, np. do łowienia dużych karpi. Mają korpus i rotor z tworzywa XT–7, jednoelementowy kabłąk, przekładnię i szpulę z kutego na zimno aluminium, wodoodporny hamulec, kryte łożyska AR–B, otwór serwisowy i pojedynczą aluminiową korbkę. Udoskonalony klasyk? Byłoby wspaniale, gdybyś w to uwierzył!

Płynny, Cichy, Mocny :
System S reprezentuje pierwszą filozofię Shimano, zgodnie z którą zaprojektowano wiele z naszych kołowrotków spinningowych. W koncepcji S (Smooth, Silent, Strong) nieodłącznie zawarte są trzy podstawowe idee: Płynny, Cichy i Mocny.

AR-C SPOOL:
Nowa konstrukcja szpuli z górną krawędzią w kształcie V zmniejsza opór linki podczas jej schodzenia w trakcie rzutu. Nie chodzi tu tylko o tarcie o rant szpuli, ale również o opory powstające na przelotce prowadzącej (pierwsza od strony kołowrotka), które są mniejsze ze względu na mniejsze oscylacje schodzących ze szpuli zwojów. Ten kształt rantu minimalizuje też ryzyko powstania luźnego zwoju na krawędzi, mogącego zsunąć się na zewnątrz. Zsunięty zwój plecionki z reguły w kolejnym rzucie skutkuje niemiłosiernym linki. W przypadku szpuli AR-C ryzyko to zostało całkowicie wyeliminowane.


Producent: 

Shimano

Kategoria: 

Kołowrotki karpiowe

Podobne produkty: 

Kołowrotki karpiowe Shimano

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: