Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Shimano Stradic GTM 3000S RB RD (3000sgtmrb)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 12)
 
Tak jak seria Twin Power XT-RB Stradic GTM-RB został wzbogacony o nowy system hamulca tylnego, który sprawuje się o wiele lepiej i jest łatwiejszy w utrzymaniu (konserwacji). Podwójna rączka w połączeniu z hyper hamulcem i szybkimi obrotami (6:1) gwarantują wyjątkowo płynne działanie kołowrotka. Kołowrotek, w którym wykorzystano wszystkie zalety Shimano S-system. Z klasycznym, perłowo-białym korpusem połączono teraz fantastycznie...

czytaj więcej »

Model hamulec ilość łożysk bb [szt.] ilość łożysk rb [szt.] masa [g] przełożenie Dostępność Cena
str-3000sgtmrb RD 4 1 310 6
brakbrak
---

Tak jak seria Twin Power XT-RB Stradic GTM-RB został wzbogacony o nowy system hamulca tylnego, który sprawuje się o wiele lepiej i jest łatwiejszy w utrzymaniu (konserwacji). Podwójna rączka w połączeniu z hyper hamulcem i szybkimi obrotami (6:1) gwarantują wyjątkowo płynne działanie kołowrotka.

Kołowrotek, w którym wykorzystano wszystkie zalety Shimano S-system. Z klasycznym, perłowo-białym korpusem połączono teraz fantastycznie prezentującą się obudowę hamulca tylnego, wyglądającą tak, jakby była wykonana z magnezu. Obudowa ta skrywa nowy, udoskonalony Fightin’ Drag. Cztery łożyska A-RB plus łożysko rolkowe zwiększają moc i osiągi kołowrotka. Hybrydowa szpula aluminiowa z powlekaną tytanem krawędzią redukuje masę i zwiększa przyjemność rzucania, prowadzenia przynęty lub holowania ryby. Stradic GTM RB jest też wyposażony w słynną podwójną korbkę Shimano.

Producent: 

Shimano

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: