Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Shimano BeastMaster XS-A

OCENA:
4.2/5 (ocen: 10)
 
To czarno-żółte wykończenie elementów zaskoczy wielu wędkarzy. Prosty, lecz efektywny i warty swej ceny kołowrotek z błyskawicznym hamulcem Instat Drag jest dostępny w dwóch wielkościach. Nie ma potrzeby wymieniać wszystkich zastosowanych w nim rozwiązań konstrukcyjnych Shimano. Ten kołowrotek mówi sam za siebie i pozostanie waszym najlepszym partnerem! INSTANT DRAG System natychmiastowego zwolnienia hamulca wolnej szpuli...

czytaj więcej »

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie ilość łożysk [szt.] Dostępność Cena
BM7000XSA 680 0.45/270 4.6:1 1 x SSS + 1
brakbrak
---

To czarno-żółte wykończenie elementów zaskoczy wielu wędkarzy. Prosty, lecz efektywny i warty swej ceny kołowrotek z błyskawicznym hamulcem Instat Drag jest dostępny w dwóch wielkościach.

Nie ma potrzeby wymieniać wszystkich zastosowanych w nim rozwiązań konstrukcyjnych Shimano. Ten kołowrotek mówi sam za siebie i pozostanie waszym najlepszym partnerem!

INSTANT DRAG
System natychmiastowego zwolnienia hamulca wolnej szpuli pozwala przestawić jego sprzęgło w pozycję „walki” zaledwie w kilku ruchach.


AR-C SPOOL
Nowa konstrukcja szpuli z górną krawędzią w kształcie V zmniejsza opór linki podczas jej schodzenia w trakcie rzutu. Nie chodzi tu tylko o tarcie o rant szpuli, ale również o opory powstające na przelotce prowadzącej (pierwsza od strony kołowrotka), które są mniejsze ze względu na mniejsze oscylacje schodzących ze szpuli zwojów. Ten kształt rantu minimalizuje też ryzyko powstania luźnego zwoju na krawędzi, mogącego zsunąć się na zewnątrz. Zsunięty zwój plecionki z reguły w kolejnym rzucie skutkuje niemiłosiernym linki. W przypadku szpuli AR-C ryzyko to zostało całkowicie wyeliminowane.


Producent: 

Shimano

Kategoria: 

Kołowrotki morskie

Podobne produkty: 

Kołowrotki morskie Shimano

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: