Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Shimano Symetre FJ

OCENA:
4.3/5 (ocen: 10)
 
Przedstawiamy niesamowity kołowrotek Symetre 500FJ - miniaturowe cudo, które kryje w sobie znakomitą technologię. Zastępuje on Symetre 750FI, który już wcześniej znacząco podniósł poprzeczkę dla małych kołowrotków ze szpulą stałą. Pod względem możliwości, kołowrotek ten jest dowodem na to, że stare powiedzenie „małe jest piękne" nadal zachowuje swą aktualność. Płynny, Cichy, Mocny System S reprezentuje pierwszą filozofię...

czytaj więcej »

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie Dostępność Cena
SY500J 172 0.20/110 4.7:1
brakbrak
---

Przedstawiamy niesamowity kołowrotek Symetre 500FJ - miniaturowe cudo, które kryje w sobie znakomitą technologię.

Zastępuje on Symetre 750FI, który już wcześniej znacząco podniósł poprzeczkę dla małych kołowrotków ze szpulą stałą. Pod względem możliwości, kołowrotek ten jest dowodem na to, że stare powiedzenie „małe jest piękne" nadal zachowuje swą aktualność.

Płynny, Cichy, Mocny
System S reprezentuje pierwszą filozofię Shimano, zgodnie z którą zaprojektowano wiele z naszych kołowrotków spinningowych. W koncepcji S (Smooth, Silent, Strong) nieodłącznie zawarte są trzy podstawowe idee: Płynny, Cichy i Mocny.


AR-C SPOOL
Nowa konstrukcja szpuli z górną krawędzią w kształcie V zmniejsza opór linki podczas jej schodzenia w trakcie rzutu. Nie chodzi tu tylko o tarcie o rant szpuli, ale również o opory powstające na przelotce prowadzącej (pierwsza od strony kołowrotka), które są mniejsze ze względu na mniejsze oscylacje schodzących ze szpuli zwojów. Ten kształt rantu minimalizuje też ryzyko powstania luźnego zwoju na krawędzi, mogącego zsunąć się na zewnątrz. Zsunięty zwój plecionki z reguły w kolejnym rzucie skutkuje niemiłosiernym linki. W przypadku szpuli AR-C ryzyko to zostało całkowicie wyeliminowane.


Producent: 

Shimano

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: