Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Scierra TX2+ 7/9

OCENA:
4.2/5 (ocen: 12)
 
Kołowrotek Scierra TX2+ jest następcą rewolucyjnego kołowrotka TX2, który wyznaczył nowe standardy designu i funkcjonalności w 2008 roku. Nowy kołowrotek posiada także ten genialny - teraz dodatkowo udoskonalony - charakterystyczny dla generacji TX2 precyzyjny system nastaw hamulca za pomocą obrotowej całej tylnej pokrywy kołowrotka. Ponadto jest o 20% lżejszy od poprzednika. Niezwykle gładko pracujący hamulec zatrzyma nawet największą...

czytaj więcej »

Model kolor materiał Dostępność Cena
tx2+79 czarny aluminium
brakbrak
---

Kołowrotek Scierra TX2+ jest następcą rewolucyjnego kołowrotka TX2, który wyznaczył nowe standardy designu i funkcjonalności w 2008 roku. Nowy kołowrotek posiada także ten genialny - teraz dodatkowo udoskonalony - charakterystyczny dla generacji TX2 precyzyjny system nastaw hamulca za pomocą obrotowej całej tylnej pokrywy kołowrotka.

Ponadto jest o 20% lżejszy od poprzednika. Niezwykle gładko pracujący hamulec zatrzyma nawet największą rybę chroniąc jednocześnie przypon, a szpula w rozmiarze large-arbor zwija linkę bardzo szybko i wydajnie. Ten sprzęt z wysokiej półki wytwarzany jest z aluminium klasy lotniczej 6061, jest odporny na działanie słonej wody i nie zawiedzie Cię nawet w najtrudniejszej sytuacji jaką jesteś sobie w stanie wyobrazić.

System hamowania jest całkowicie wodoszczelny.

Producent: 

Scierra

Kategoria: 

Kołowrotki muchowe

Podobne produkty: 

Kołowrotki muchowe Scierra

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: