Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Guideline REELMASTER

OCENA:
4.3/5 (ocen: 12)
 
Długo oczekiwany ReelMaster LA opiera się w swoim projekcie i systemie hamulcowym na naszym kołowrotku Quadra. To znacznie podnosi poprzeczkę w dziedzinie jakości. Pierwszą rzeczą, którą można zauważyć to nowoczesne wzornictwo i szpula typu Large Arbor. Druga to niska waga która w połączeniu z niezawodnym systemem dysk hamulca sprawia, że kołowrotek doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Podwójne tarcze karbonowe zapewniają równomierny...

czytaj więcej »

Model masa [g] wersja wymiary pojemność szpuli Dostępność Cena
21080 146 Reelmaster LA 46 89 x 30mm WF 5+110yds/20lbs backing
brakbrak
---
21084 285 Reelmaster LA 911 111 x 38mm PT 9/10+240 yds/30 lbs backing
brakbrak
---
21082 178 Reelmaster LA 68178 97 x 32.5mm WF 7+130 yds/20lbs backing
brakbrak
---

Długo oczekiwany ReelMaster LA opiera się w swoim projekcie i systemie hamulcowym na naszym kołowrotku Quadra. To znacznie podnosi poprzeczkę w dziedzinie jakości. Pierwszą rzeczą, którą można zauważyć to nowoczesne wzornictwo i szpula typu Large Arbor. Druga to niska waga która w połączeniu z niezawodnym systemem dysk hamulca sprawia, że kołowrotek doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Podwójne tarcze karbonowe zapewniają równomierny rozkład sił docisku, co powoduje że hamulec działa niezwykle płynnie przy każdym ustawieniu i nie stwarza żadnych problemów nawet przy długotrwałym obciążeniu. Kołowrotek ten wykonywany jest z odlewów aluminiowych - ramki ("pełnej" przy dwóch większych rozmiarach) i obręczy. W połączeniu z hartowanym trzpieniem zapewnia to wysoką stabilność potrzebną przy walce z dużymi okazami. Konstrukcja szpuli uniemożliwia zakleszczenie linki pomiędzy szpulą i obręczą. Kołowrotek dostarczany jest w neoprenowym etui. Do wszystkich rozmiarów dostępne są zapasowe szpule.

Producent: 

Guideline

Kategoria: 

Kołowrotki muchowe

Podobne produkty: 

Kołowrotki muchowe Guideline

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: