Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Cormoran Big Cat Giant X 1200

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Niezwykle wytrzymały kołowrotek sumowy. Kto chce skutecznie mierzyć się ze słodkowodnymi gigantami, potrzebuje potężnej maszyny nie pękającej w ciężkich sytuacjach. Podczas ciężkiego połowu sumów nie ma wymówek i kompromisów, dlatego musimy mieć 100% zaufania do naszego kołowrotka. BIG CAT Giant-X 12000 wykonany jest z super wytrzymałych hightechowych materiałów, które oprą się każdemu obciążeniu. 10 łożysk kulkowych "CRBB", obudowa i...

czytaj więcej »

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie ilość łożysk [szt.] Dostępność Cena
12-10120 890 0.50/340 4.3:1 10
brakbrak
---

Niezwykle wytrzymały kołowrotek sumowy. Kto chce skutecznie mierzyć się ze słodkowodnymi gigantami, potrzebuje potężnej maszyny nie pękającej w ciężkich sytuacjach. Podczas ciężkiego połowu sumów nie ma wymówek i kompromisów, dlatego musimy mieć 100% zaufania do naszego kołowrotka. BIG CAT Giant-X 12000 wykonany jest z super wytrzymałych hightechowych materiałów, które oprą się każdemu obciążeniu.

10 łożysk kulkowych "CRBB", obudowa i rotor wykonane z aluminium, frezowany CNC mechanizm ze stali szlachetnej, permanentnie działająca blokada obrotów wstecznych, oś ze stali Stainless, super mocna, kuta na zimno aluminiowa szpula, karbowane tarcze hamulcowe, wodoszczelne aluminiowe pokrętło hamulca, kabłąk zatrzaskiwany ręcznie, frezowana CNC aluminiowa korbka, uchwyt korbki Soft Touch, przełożenie 4,3:1.

Producent: 

Cormoran

Podobne produkty: 

Kołowrotki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: