Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Jaxon Winner WXL FD

OCENA:
4.4/5 (ocen: 32)
 
Duże, nowoczesne kołowrotki z charakterystyczną, maksymalnie wydłużoną szpulą. Supermocny mechanizm z wykorzystaniem łożysk kulkowych i łożyska oporowego OWC. Przekładnia ślimakowa optymalizująca funkcje nawoju żyłki na szpulę. Polecamy do łowienia wielkich ryb z wykorzystaniem bardzo ciężkich zestawów. Kołoworotek znajdzie zastosowanie zarówno w wędkarswie plażowym jaki i połowach dorsza z kutra. Kołowrotki z wydłużoną szpulą pomogą nam...

czytaj więcej »

Model pojemność szpuli [mm/m] przełożenie dodatkowa szpula ilość łożysk [szt.] Dostępność Cena
KJ-WIN750XL 0.4-390 4.1 x1 8
brakbrak
---

Duże, nowoczesne kołowrotki z charakterystyczną, maksymalnie wydłużoną szpulą. Supermocny mechanizm z wykorzystaniem łożysk kulkowych i łożyska oporowego OWC. Przekładnia ślimakowa optymalizująca funkcje nawoju żyłki na szpulę. Polecamy do łowienia wielkich ryb z wykorzystaniem bardzo ciężkich zestawów.

Kołoworotek znajdzie zastosowanie zarówno w wędkarswie plażowym jaki i połowach dorsza z kutra. Kołowrotki z wydłużoną szpulą pomogą nam osiągnąć dalekie rzuty co przy niedużym dryfie jest bardzo ważne ponieważ pozwoli nam łowić w długim opadzie i szukać aktywnie dorsza na większym obszarze.

Producent: 

Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: