Ten produkt nie jest już dostępny

Płyta DVD Wakacyjne łowy + Bornholm WMH

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Uwaga ten produkt możesz otrzymać jako gratis przy zamówieniu powyżej 99zł w tym przypadku film otrzymasz w miękkiej okładce. Wakacyjne łowy. Jest to film adresowany przede wszystkim do tych mniej doświadczonych wędkarzy, którzy sięgają po wędkę przy okazji i dla relaksu, np. podczas wakacyjnych lub weekendowych wyjazdów nad wodę. Kamil Walicki i Waldek Ptak pokazują, co warto ze sobą zabrać na taki wyjazd oraz jak zmontować proste i...

czytaj więcej »

Model wersja długość Dostępność Cena
nr61 wakacyjne łowy/Bornholm 66 minut
brakbrak
---

Uwaga ten produkt możesz otrzymać jako gratis przy zamówieniu powyżej 99zł w tym przypadku film otrzymasz w miękkiej okładce.

Wakacyjne łowy. Jest to film adresowany przede wszystkim do tych mniej doświadczonych wędkarzy, którzy sięgają po wędkę przy okazji i dla relaksu, np. podczas wakacyjnych lub weekendowych wyjazdów nad wodę. Kamil Walicki i Waldek Ptak pokazują, co warto ze sobą zabrać na taki wyjazd oraz jak zmontować proste i skuteczne zestawy do łowienia różnych gatunków ryb jeziorowych.

Bornholm. Ta położona najbliżej nas wyspa na Bałtyku stanowi nie lada atrakcję wędkarską, a to dlatego, że znajdują się tu jedne z najlepszych w Europie łowiska troci i łososi. Łowiliśmy na spinning z plaży ale także wynajęliśmy specjalną łódź trollingową z przewodnikiem. Czas trwania filmu 66 minut.

Producentem i dystrybutorem filmów jest czasopismo Wędkarstwo Moje Hobby. Wszystkie filmy DVD dostępne na stronie poniżej:

wmh.pl/?a=1146

Promocja, do każdych kupionych czterech filmów - piąty gratis!

Producent: 

WMH

Kategoria: 

Filmy

Podobne produkty: 

Filmy WMH

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: