Ten produkt nie jest już dostępny

Książka z wędką nad własnym stawem Wedkarski.com

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Leżący z dala od zanieczyszczeń i zgiełku miasta staw jest azylem spokoju, gwarancją udanego wędkowania w gronie rodziny i przyjaciół. Należy jednak pamiętać, że staw to przede wszystkim tętniący życiem ekosystem, który wymaga pielęgnacji. Książka zawiera informacje niezbędne do tego, by uczynić staw prawdziwym rajem na ziemi. Omówiono w niej zagadnienia dotyczące regulacji prawnych, wyboru terenu, fauny i flory, a także zakładania,...

czytaj więcej »

Model wersja wymiary Dostępność Cena
978-83-7175-676-4 miękka 195x254
brakbrak
---

Leżący z dala od zanieczyszczeń i zgiełku miasta staw jest azylem spokoju, gwarancją udanego wędkowania w gronie rodziny i przyjaciół. Należy jednak pamiętać, że staw to przede wszystkim tętniący życiem ekosystem, który wymaga pielęgnacji. Książka zawiera informacje niezbędne do tego, by uczynić staw prawdziwym rajem na ziemi. Omówiono w niej zagadnienia dotyczące regulacji prawnych, wyboru terenu, fauny i flory, a także zakładania, pielęgnacji i użytkowania stawu, głównie przez amatorów wędkarstwa.

Wydawnictwo: Delta

Oprawa: Miękka

Wymiary: 195x254

Ilość stron: 128

Autor: Bernard Breton

Producent: 

Wedkarski.com

Kategoria: 

Książki

Podobne produkty: 

Książki Wedkarski.com

2013-03-21
Bardzo fajna książka, kto ma własny staw to utrwali podstawy. Kto chce zbudować choćby mały stawik to pozycja obowiązkowa. Opisuje rybki, robaczki i innych mieszkańców stawu. Podane rozwiązania problemów mi się sprawdzają. Nie zachwalam bo tylko przeczytałem, zachwalam bo przeczytałem i stosuję w moim stawie.
Wiktor B, Siedlce

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: