Ten produkt nie jest już dostępny

Płyta DVD Jak złowić karpia WMH

OCENA:
4.5/5 (ocen: 8)
 
Duże karpie, a szczególnie te, które już gościły na haku, szybko się uczą i niektóre smaki lub widoki zaczynają kojarzyć z zagrożeniem. Stąd, między innymi, potrzeba ciągłego udoskonalania zestawów i poszukiwania nowych rodzajów przynęt. W naszym filmie skoncentrowaliśmy się właśnie na prezentacji tych nowych, nietypowych przynęt. Pokazaliśmy kilka ciekawych pomysłów, które mogą stanowić inspirację dla dalszych własnych poszukiwań....

czytaj więcej »

Model wersja długość Dostępność Cena
nr66 Jak złowić karpia 64 min
brakbrak
---

Duże karpie, a szczególnie te, które już gościły na haku, szybko się uczą i niektóre smaki lub widoki zaczynają kojarzyć z zagrożeniem. Stąd, między innymi, potrzeba ciągłego udoskonalania zestawów i poszukiwania nowych rodzajów przynęt. W naszym filmie skoncentrowaliśmy się właśnie na prezentacji tych nowych, nietypowych przynęt. Pokazaliśmy kilka ciekawych pomysłów, które mogą stanowić inspirację dla dalszych własnych poszukiwań. Dołożyliśmy do tego kilka bardzo emocjonujących holi okazałych ryb w łowisku Gosławice oraz garść ważnych informacji o łowieniu w zbiornikach z dużą ilością roślinności. W ten sposób powstał bardzo cenny materiał instruktażowy dla tych mniej zaawansowanych łowców, a jednocześnie przyjemne widowisko dla bardziej doświadczonych karpiarzy.

Czas trwania 64 min.

Producentem i dystrybutorem filmów jest czasopismo Wędkarstwo Moje Hobby. Wszystkie filmy DVD dostępne na stronie poniżej:

wmh.pl

Promocja, do każdych kupionych czterech filmów - piąty gratis!

Producent: 

WMH

Kategoria: 

Filmy

Podobne produkty: 

Filmy WMH

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: