Ten produkt nie jest już dostępny

Płyta DVD Drop shot bez tajemnic + Wędkarstwo podlodowe cz. 3 WMH

OCENA:
4.5/5 (ocen: 6)
 
Drop shot bez tajemnic. Stosunkowo nowa technika łowienia na spinning, która przywędrowała do nas z zagranicy i zdobywa coraz więcej zwolenników, otwierając jednocześnie nowe i dotąd niedostępne możliwości w wędkarstwie spinningowym. Wędkarstwo podlodowe cz. 3. W kolejnej odsłonie cyklu "Sekrety Mistrzów" dowiemy się jak skutecznie łowić okonie, posługując się blaszką podlodową. Remigiusz Kopiej zaprezentuje wiele odmian tej, z pozoru...

czytaj więcej »

Model wersja długość Dostępność Cena
nr60 Drop shot bez tajemnic + Wędkarstwo podlodowe cz. 3 67 min
brakbrak
---

Drop shot bez tajemnic. Stosunkowo nowa technika łowienia na spinning, która przywędrowała do nas z zagranicy i zdobywa coraz więcej zwolenników, otwierając jednocześnie nowe i dotąd niedostępne możliwości w wędkarstwie spinningowym.

Wędkarstwo podlodowe cz. 3. W kolejnej odsłonie cyklu "Sekrety Mistrzów" dowiemy się jak skutecznie łowić okonie, posługując się blaszką podlodową. Remigiusz Kopiej zaprezentuje wiele odmian tej, z pozoru tylko, prostej przynęty oraz szczegółowo omówi różne techniki wabienia ryb przy jej użyciu.

 Czas trwania: 67 min.

Producentem i dystrybutorem filmów jest czasopismo Wędkarstwo Moje Hobby. Wszystkie filmy DVD dostępne na stronie poniżej:

wmh.pl

Promocja, do każdych kupionych czterech filmów - piąty gratis!

Producent: 

WMH

Kategoria: 

Filmy

Podobne produkty: 

Filmy WMH

2013-06-18
Świetny materiał, czytałem artykuły w WŚ na ten temat ale na filmie pokazano wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Teraz można tą wiedzę sprawdzić na wodzie. polecam
Andrzej Ś, Kraków

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: