Ten produkt nie jest już dostępny

Silnik do łodzi Traxxis Minn Kota

OCENA:
4.3/5 (ocen: 7)
 
Minn Kota od dawna jest światowym liderem w produkcji silników elektrycznych do łodzi. Wieloletnie doświadczenie firmy zapewnia najwyższą jakość i optymalne parametry techniczne. Poddawanie ciągłym badaniom próbnym na wszystkich etapach produkcji, wdrażanie nowoczesnych technologii i rygorystyczna kontrola jakości – to tylko niektóre elementy składowe procesu produkcyjnego, umożliwiające wytwarzanie niezawodnego, cichego, oszczędnego,...

czytaj więcej »

Model długość [cm] maksymalny ciężar łodzi [kg] siła ciągu [lb] Napięcie [V] Regulacja prędkości [przód / tył] Dostępność Cena
Traxxis 45 90 950 45 12 płynna
brakbrak
---
Traxxis 55 90 1150 55 12 płynna
brakbrak
---
Traxxis 55/SC 90 1150 55 12 5 / wielokrotna
brakbrak
---

Minn Kota od dawna jest światowym liderem w produkcji silników elektrycznych do łodzi. Wieloletnie doświadczenie firmy zapewnia najwyższą jakość i optymalne parametry techniczne.

Poddawanie ciągłym badaniom próbnym na wszystkich etapach produkcji, wdrażanie nowoczesnych technologii i rygorystyczna kontrola jakości – to tylko niektóre elementy składowe procesu produkcyjnego, umożliwiające wytwarzanie niezawodnego, cichego, oszczędnego, a jednocześnie – wystarczająco mocnego silnika.

Zaawansowana technologia, wykorzystanie w dużej mierze surowców pochodzących z recyklingu, czy duża energooszczędność korzystnie wpływa na czystość środowiska naturalnego nie tylko w fazie produkcji silników Minn Kota, ale również ich eksploatacji.

  • Sterowanie rumpel / wyciągany rumpel.
  • Długość ramienia: 92 cm, 107 cm.
  • Śruba: Power Prop Weedless Wedge 2 w modelu 80 lbs
  • Kompozytowe ramię.
  • Cyfrowy maximizer*
Producent: 

Minn Kota

2012-12-07
Silniki Minn Kota to marka, która mówi sama za siebie. Każdy kto jeździł Mercedesem nie chce przesiąść się na jakikolwiek inny samochód i tak właśnie jest z tymi silnikami. To jest pierwsza klasa silników, nie miałem z moją minn kotą nigdy problemów, a już zajeździłem na niej jeden akumulator.
Radek C, Gdańsk

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: