Maskotka Sum Europejski GABY

OCENA:
4.8/5 (ocen: 8)
 
Maskotka o wizerunku suma europejskiego stworzona przez firmę GABY. Świetnie nadaje się jako prezent zarówno dla wędkarza, jak również dla dziecka. Maskotka idealnie spełni rolę wygodnej poduszki.   Sum europejski to ryba z rodziny sumowatych. Jeden z największych drapieżników wód słodkowodnych w Europie. Występuje w spokojnych, głębokich wodach zlewiska Morza Bałtyckiego, Kaspijskiego oraz Czarnego. Imponuje rozmiarami, osiąga długość...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 67,49 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Model długość [cm] wersja Dostępność Cena
maskotka-sum 115 sum
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
74,99 zł
67,49 zł
Dodać Odejmować

Maskotka o wizerunku suma europejskiego stworzona przez firmę GABY. Świetnie nadaje się jako prezent zarówno dla wędkarza, jak również dla dziecka. Maskotka idealnie spełni rolę wygodnej poduszki.

 Sum europejski to ryba z rodziny sumowatych. Jeden z największych drapieżników wód słodkowodnych w Europie. Występuje w spokojnych, głębokich wodach zlewiska Morza Bałtyckiego, Kaspijskiego oraz Czarnego. Imponuje rozmiarami, osiąga długość ponad dwa metry i masę ciała ponad 100 kg. Jest rybą, która żeruje głównie w nocy. Dorosłe osobniki odżywiają się przeważnie rybami oraz innymi żywymi organizmami. Sum ma bardzo charakterystyczną budowę ciała, a najciekawszym elementem są długie wąsy służące mu do poszukiwania pokarmu. Jest bardzo chętnie poławiany na wędkę, ceniony za przebiegłość oraz siłę.

Producent: 

GABY

Kategoria: 

Na prezent

Podobne produkty: 

Na prezent GABY

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: