Ten produkt nie jest już dostępny

Keepnet 30x70 Dragon

OCENA:
4.5/5 (ocen: 14)
 
Krótkie, wygodne siateczki do przechowywania kilku ryb przeznaczonych do zabrania. Szczególnie przydatne podczas połowu z łodzi. Miękka siatka nie uszkadza łuski. Dobrze wykonane siatki gwarantują humanitarne i bezpieczne przetrzymywanie nawet dużej ilości złowionych ryb. Długie worki rozpięte na obręczach zapewnią dostateczny przepływ wody, aluminiowy szpic przytwierdzony do pierwszej obręczy (w większości modeli na...

czytaj więcej »

Model wymiary Dostępność Cena
CHW-92-00-002 30x70
brakbrak
---

Krótkie, wygodne siateczki do przechowywania kilku ryb przeznaczonych do zabrania. Szczególnie przydatne podczas połowu z łodzi. Miękka siatka nie uszkadza łuski.

Dobrze wykonane siatki gwarantują humanitarne i bezpieczne przetrzymywanie nawet dużej ilości złowionych ryb. Długie worki rozpięte na obręczach zapewnią dostateczny przepływ wody, aluminiowy szpic przytwierdzony do pierwszej obręczy (w większości modeli na przegubie z możliwością regulacji kąta nachylenia) ułatwia właściwe zamocowanie na stanowisku. Zróżnicowany kształt, wielkość i rodzaj zastosowanego materiału gwarantują, że każdy wędkarz wyposaży się w odpowiedni ekwipunek. Zastosowana w większości modeli bezwęzłowa stylonowa dzianina do minimum zmniejsza możliwość uszkodzenia naskórka ryb karpiowatych, zwłaszcza, jeżeli jest to dzianina z cienkich nici. Do przetrzymywania ryb, których promienie płetw posiadają czepliwe ząbki (karpie, karasie, brzany), zaleca się siatki z dzianiny impregnowanej lub żyłkowej.

 

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Siatki

Podobne produkty: 

Siatki Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: