Ten produkt nie jest już dostępny

Podbierak SUPER gumowany Konger

OCENA:
4.0/5 (ocen: 3)
 
Profesjonalne podbieraki wyposażone w siatkę gumową, która ogranicza wbijanie się grotów haczyków i kotwic w oczka siatki, a także siatka nie nasiąka wodą. Siatki wysychają bardzo szybko i nie wchłaniają zapachu ryb. Super podbierak jest podstawowym wyposażeniem każdego wędkarza. Od jego niezawodności zależy ostateczny sukces wędkarski. Eksperci firmy Konger przygotowali kilkanaście modeli profesjonalnych i niezawodnych podbieraków do...

czytaj więcej »

Model długość [cm] ilość części [szt.] wymiar oczka szerokość kosza Dostępność Cena
700932220 220 2 6 x 6 mm 60 x 60 x 60 cm
brakbrak
---
700932250 250 2 6 x 6 mm 60 x 60 x 60 cm
brakbrak
---

Profesjonalne podbieraki wyposażone w siatkę gumową, która ogranicza wbijanie się grotów haczyków i kotwic w oczka siatki, a także siatka nie nasiąka wodą. Siatki wysychają bardzo szybko i nie wchłaniają zapachu ryb.

Super podbierak jest podstawowym wyposażeniem każdego wędkarza. Od jego niezawodności zależy ostateczny sukces wędkarski. Eksperci firmy Konger przygotowali kilkanaście modeli profesjonalnych i niezawodnych podbieraków do różnych metod wędkowania. Proponujemy wędkarzom podbieraki wyczynowe, karpiowe, muchowe i uniwersalne. W podbierakach teleskopowych płynna regulacja długości rękojeści i składany trójkątny kosz, umożliwiają wykorzystanie ich w różnych warunkach. Siatka podbieraka nie wchłania żadnych przykrych zapachów i umożliwia łatwe ich mycie i utrzymanie w czystości, a drobne oczka siatki zapobiegają wplątywaniu się w nią zestawów wędkarskich. Rękojeść wykonana z wielokątnego duraluminium zapewnia bardzo dużą sztywność przy małej wadze. Polecamy nasze podbieraki wszystkim wędkarzom pragnącym odnosić sukcesy.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Podbieraki

Podobne produkty: 

Podbieraki Konger

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: