Ten produkt nie jest już dostępny

Pokrowiec na kołowrotki Spro

OCENA:
4.8/5 (ocen: 4)
 
Doskonała ochrona naszych kołowrotków podczas transportu! Z łatwością pomieści 2-3 kołowrotki, a jego wewnętrzna kieszonka dodatkowa małe drobiazgi. Wykonane jest z mocnego nieprzemakalnego materiału. Wnętrze wyłożone jest miękką wyściółką i posiada odpinane na rzepy przegródki.
Model wymiary Dostępność Cena
6203-2100 30,5cm x 25cm x 11,5cm
brakbrak
---

Doskonała ochrona naszych kołowrotków podczas transportu! Z łatwością pomieści 2-3 kołowrotki, a jego wewnętrzna kieszonka dodatkowa małe drobiazgi. Wykonane jest z mocnego nieprzemakalnego materiału. Wnętrze wyłożone jest miękką wyściółką i posiada odpinane na rzepy przegródki.

Producent: 

Spro

Kategoria: 

Pokrowce

Podobne produkty: 

Pokrowce Spro

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: