Ten produkt nie jest już dostępny

Pokrowiec GNT 6 TUB Trabucco

OCENA:
4.5/5 (ocen: 6)
 
Nowa linia toreb i pokrowców "Match Team" jest najbardziej zaawansowanym technologicznie produktem tego typu dostępnym obecnie na rynku - zaprojektowanym by pomieścić cały sprzęt potrzebny podczas długich wypraw wędkarskich. Seria jest przeznaczona dla osób biorących udział w zawodach wędkarskich. Wszystkie produkty są wodoodporne, odporne na przetarcie, wyposażone w zamki z podwójnymi bardzo wytrzymałymi suwakami. Wszystkie torby i...

czytaj więcej »

Model wymiary Dostępność Cena
048-37-000 190 cm x 23 cm x 26 cm
brakbrak
---

Nowa linia toreb i pokrowców "Match Team" jest najbardziej zaawansowanym technologicznie produktem tego typu dostępnym obecnie na rynku - zaprojektowanym by pomieścić cały sprzęt potrzebny podczas długich wypraw wędkarskich. Seria jest przeznaczona dla osób biorących udział w zawodach wędkarskich.

Wszystkie produkty są wodoodporne, odporne na przetarcie, wyposażone w zamki z podwójnymi bardzo wytrzymałymi suwakami. Wszystkie torby i niektóre z pokrowców mają twarde dno, uchwyty z pianki oraz regulowany pasek na ramię. Wszystkie szwy wzmacniane. Seria charakteryzuje się nowoczesnym designem i kolorystyką.

Producent: 

Trabucco

Kategoria: 

Pokrowce

Podobne produkty: 

Pokrowce Trabucco

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: