Ten produkt nie jest już dostępny

Plecak Salix Alba

OCENA:
4.3/5 (ocen: 45)
 
Charakterystyczną cechą plecaków są ergonomiczne "szelki" wygodne w trakcie noszenia. Dzięki temu że przylegają do karku zapobiegają wlewaniu się deszczu między plecy a plecak. Dwie mniejsze wersje zalecane są na wyprawy spinningowe. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie oraz na wcześniej testowane przez wędkarzy ergonomiczne wzornictwo.Używamy wyłącznie najwyższej jakości tkanin, taśm,zamków, klamer i...

czytaj więcej »

Model wymiary pojemność Dostępność Cena
1034 45x33x17 25L
brakbrak
---
1035 40x27x17 19L
brakbrak
---
1036 52x40x21 44L
brakbrak
---

Charakterystyczną cechą plecaków są ergonomiczne "szelki" wygodne w trakcie noszenia. Dzięki temu że przylegają do karku zapobiegają wlewaniu się deszczu między plecy a plecak. Dwie mniejsze wersje zalecane są na wyprawy spinningowe.

W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie oraz na wcześniej testowane przez wędkarzy ergonomiczne wzornictwo.Używamy wyłącznie najwyższej jakości tkanin, taśm,zamków, klamer i innych surowców.Ponieważ nasze produkty są projektowane przez wędkarzy dla wędkarzy to mamy nadzieję że kazdy z Państwa znajdzie dla siebie coś co z przyjemnościa będzie używał w trakcie wedkarskich wypraw.

Producent: 

Salix Alba

Kategoria: 

Plecaki

Podobne produkty: 

Plecaki Salix Alba

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: