Ten produkt nie jest już dostępny

Kosz wiklinowy Retro Salix Alba

OCENA:
4.5/5 (ocen: 33)
 
Kosz wiklinowy "retro", ergonomiczny kształt, noszony na biodrze, wyposażony w skórzany pasek.  Wykończenie skórzane zapobiega uszkodzeniom neoprenów. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie oraz na wcześniej testowane przez wędkarzy ergonomiczne wzornictwo. Używamy wyłącznie najwyższej jakości tkanin, taśm, zamków, klamer i innych surowców. Ponieważ nasze produkty są projektowane przez wędkarzy dla...

czytaj więcej »

Model wymiary Dostępność Cena
1097 35x13x11
brakbrak
---

Kosz wiklinowy "retro", ergonomiczny kształt, noszony na biodrze, wyposażony w skórzany pasek.  Wykończenie skórzane zapobiega uszkodzeniom neoprenów.

W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie oraz na wcześniej testowane przez wędkarzy ergonomiczne wzornictwo. Używamy wyłącznie najwyższej jakości tkanin, taśm, zamków, klamer i innych surowców. Ponieważ nasze produkty są projektowane przez wędkarzy dla wędkarzy to mamy nadzieję że kazdy z Państwa znajdzie dla siebie coś co z przyjemnościa będzie używał w trakcie wedkarskich wypraw.

Producent: 

Salix Alba

Kategoria: 

Kosze

Podobne produkty: 

Kosze Salix Alba

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: